Wpis z mikrobloga

Niedawno odkryłam bolesną prawdę o współczesnym świecie. O tym, że o życiu, jakie prowadzisz, decyduje ilość lajków na insta.

No bo i tak wszystko się dzieje w sieci. Znajomi hajpów, jak na mnie spojrzą i przyznać, że są w jakiś sposób związani z Twoją osobą? No way!

I tak było tej konkretnej nocy. Miałam umówione spotkanie z jakąś celebrytką. Dodzwoniłam się do jej awe, a tam taki numer, że moja liczba kontaktów to dwójka i jestem totalnie Cool Girl Fails żeby ich spotkać.

Żyjemy w świecie wirtualnych lajków, a nie wielkich działań, do których kierujemy naszą uwagę. Udowodniło mi się niestety, że ilość ludzi, którzy są w stanie zauważyć Twoje zrealizowane sukcesy jest zawsze mniejsza od tej, która obserwuje spisywaną na Insta egzystencję.

#kwadransobrazka #podcutie #sgf #realiazycia #followme
  • 60
@gram_na_twoim_flecie @kidi1 Nie wiem o co chodzi

Mam insta ale on jest powiązany z moimi zainteresowaniami oraz takie rzeczy obserwuje w efekcie nie widzę jakichś celebrytów, cudów. Moje życie wokół tego też się nie kręci bo przecież ja osobiście się tam nie prezentuje.

Każdy kto ma jakieś takie problemy w zasadzie sam je wygenerował i to niezależnie od medium bo to nie ono jest kluczem problemu.