Wpis z mikrobloga

Nie polecam firmy #asus. Ich myszki psują się zawsze. Oraz mają olewacki stosunek do klienta. Kupiłem dwie myszki tego samego dnia lata temu by ujednolicić sobie dwa komputery. Jedna padła, potem druga padła. Oddałem pierwszą i wymienili mi na nową, potem znowu padła. Oddałem drugą i wymienili mi na nową, potem ta druga także padła. A co najgorsze, jedna z nich nie działała od razu po wyjęciu z pudełka. Musiałem reklamować JESZCZE RAZ w chwilę po tym jak dokonałem reklamacji. W dniu dzisiejszym padł scroll w jednej z myszek, Nie reaguje klawisz na jego wciskanie. A w momencie przewijania co chwile następuję szybki ruch w przeciwną stronę i dopiero właśiciwy ruch. Chce scrollować w dół? To strona leci mi najpierw szybko w górę (tak miga) a dopiero potem scroll leci w dół. Wsparcie Asusa ma na to #!$%@?, zlewali mnie w mailach przez lata (a chciałem pomóc doskonalić ten sprzęt bo podoba mi się erognomicznie ich mysz). Także nie polecam, przeczytajcie sobie maila mojego sprzed dwóch lat w którym (już wtedy) narzekam na ich support. "nic nie da się zrobic, nasz produkt jest zły ale bierz Pan nowy ze sklepu". Nie polecam Asusa.

#informatyka #komputery #problemy #technologie #peryferia #hardware @asus
Bunch - Nie polecam firmy #asus. Ich myszki psują się zawsze. Oraz mają olewacki stos...

źródło: asus_nie_nie

Pobierz
  • 5