Wpis z mikrobloga

Odbiegając od tematu Mlekozyaniaka, to mnie mocno dziwi, że keydrop sobie działa jak gdyby nic i nikogo on nie interesuje, a mi osobiście przeszkadza w nim to, że:
- nie przeprowadza weryfikacji wieku
- w dużej mierze reklamują się poprzez twórców, których grupą docelową są dzieci w wieku 10/16lat
Jedynym wytłumaczeniem dlaczego to nie jest zbanowane jest to, że jakimś cudem nie jest to kwalifikowane jako hazard, ale TO JEST HAZARD.
Jeśli keydrop działa legalnie, to czemu #!$%@? zagranicę xD? Na początku był zarejestrowany na polską domenę.
Reklamowanie hazardu, który nie jest licencjonowanym podmiotem jest nielegalne i odpowiada karze, każdy streamerek w przypadku zablokowania keydropa by musiał płacić stosowną karę, która maksymalnie może wynosić ponad 20 mln xd

#famemma #polskiyoutube #wardega
Pobierz D.....8 - Odbiegając od tematu Mlekozyaniaka, to mnie mocno dziwi, że keydrop sobie d...
źródło: KeyDrop-Logo
  • 9
Reklamowanie hazardu, który nie jest licencjonowanym podmiotem jest nielegalne i odpowiada karze, każdy streamerek w przypadku zablokowania keydropa by musiał płacić stosowną karę, która maksymalnie może wynosić ponad 20 mln xd


@DEJW88: jak dla mnie totalna patologia że to do tej pory istnieje. Przecież to jest wkręcanie małych dzieci w hazard. Uważam że youtube sam z siebie powinien się za to zabrać i jakakolwiek promocja hazardu na kanale (nawet jeżeli byłaby
@DEJW88: ale ty jesteś społeczniakiem i lewakiem. Jak ktoś chce grać to jakim prawem ty mu zakazujesz czegoś. Weryfikacja wieku #!$%@? a co ci do tego od tego są rodzice żeby pilnować swoje dziecko. Dla mnie to powinno być w 100% legalne, #!$%@? typie jesteś pewnie masz tak nieszczęśliwe życie że na innych się musisz wyżyć xddd