Wpis z mikrobloga

@bizzi0801: ja uważam, że INTERNETOWO to mlekołak jest większą patolą od magicala. Z tego co mi wiadomo to magical nigdy nie wyzywał dzieci w internecie i nie robił innych grubo patologicznych rzeczy W INTERNECIE które robił mlekołak.
  • Odpowiedz
@ElMurano zejdź na ziemie kolego. Magical może i nie wyzywał dzieci na omegle, za to bił matke na streamach i zrobił z niej menelice na całą Polskę. Rozumiem niechęć do nitra, ale magical jest 10x gorszy niż nitro
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Obaj są patusami tylko innego typu. Co to za różnica który z nich jest większym patusem? To są rozważania typu co jest groźniejsze, lew czy jadowity wąż ukryty w krzakach? Jedno i drugie jest niebezpieczne jak się na to natkniesz. Tucznik to typowa patologiczna rodzina, a Mlekołak to patus deprawujący dzieci toksycznymi treściami i zachowaniem.
Są inni, ale obaj są patologią i dlatego są wspólnie na Kicku.
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Znajdź mi bękarta zapatrzonego w magicala jako idola i powielającego jego zachowania. Nikt nie naśladuje grubasa tylko co najwyżej szydzi, może poza madkami, które też go nie naśladują, ale podbijają sobie ego byciem lepszym od niego w ich rozumowaniu bez szydzenia. Mleko natomiast ma bardzo duży fanbase u gimbusów, które później zachowują się jak ten pajac. Tucznik jest bardziej patologiczny, ale jest mimo wszystko mniejszym szkodnikiem.
  • Odpowiedz