Wpis z mikrobloga

#gielda
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA Podał dzisiaj prognozy wyników za 2022
Zysk na akcję 10pln
Jestem mega zaskoczony tym wynikiem bo nie spodziewałem się, że będzie taki dobry, bardziej celowałem w 6pln na akcje w swojej głowie.

Jeśli dywidenda będzie wypłacona zgodnie z zaprezentowaną strategią spółki na lata 2022-2025 to w najbardziej optymistycznym wariancie dostane do 20tyś pln dywidendy, była by to moja największa jednorazowa dywidenda jaką dostałem życiu ;)

Ogólnie patrząc na te wyniki i patrząc na cenę 27pln za akcję jest to kosmiczny poziom, gdzie zastanawiałem się nawet żeby zredukować pozycję w RR o 15% i włożyć to w KGN, mam weekend żeby to przemyśleć

Ktoś śledzi z was jeszcze kogeneracje ?
PoteznyPiSowskiInwestor - #gielda 
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA P...

źródło: Przechwytywanie22

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@widmo82: nie z tym mam akurat czill, bardziej mnie wkurza KPO i to, że jeszcze tego nie klepnęli bo w KPO jest chyba 40mld przewidzianych na modernizację ciepłowni w polsce, a KGN właśnie to robi i wyłożyli z swojej kieszeni 1mld na bloki gazowe, a mogli by dostać na to darmowy hajsik z KPO i kasa by poszła do inwestorów....
mam średnią 26 na swojej pozycji wiec elo najwyżej wtopię parę
  • Odpowiedz
@mahuarehano: ale nie rozumiem co mam pisać z tymi obrotami? przecież ja tylko o wynikach napisałem że już są i mojej sytuacji dla tej spółki, przecież każdy widzi jakie tam są obroty
ja się tylko chwalę tym co akurat się u mnie dzieje, jak ktoś sobie planuje inwestować w tą spółkę to niech sobie odrobi lekcje, nie będę komuś planował jak ma se inwestować i jak kupować i sprzedawać akcje
  • Odpowiedz