Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć jakim cudem taka firma cały czas obsługuje u nas najpoważniejsze marki sprzętu elektronicznego?
Już nie chce mi się chce tłumaczyć jak do tego doszło, ale 14 lutego wysłałem po raz pierwszy telefon do naprawy (konkretnie prosząc o wymianę baterii), jedno odesłanie go tam i z powrotem, ponad 10 wymienonych wiadomości i 2.5 tygodnia później, po paru dniach ciszy pytam czy długo jeszcze i dostaję odpowiedź jak poniżej xD

Jakbym ten telefon wysłał jakiemuś losowemu hindusowi od poradników na youtube to dostałbym go z powrotem szybciej.

Już mnie uj strzela, bo musiałem się cofnąć jakieś 6 generacji telefonów do tyłu i do androida 5.1, przez co nie mogę nawet głupiego przelewu wysłać, bo bank wymaga potwierdzenia logowania pushem...
Co zabawne, jedyne miejsce w jakim mogę coś kupić w internecie to aliexpress, bo allegro oczywiście wymaga 3dsecure, które też bazuje na pushu, a ali nie xD


#ctdi #regenersis #zalesie #gwarancja
msichal - Może mi ktoś powiedzieć jakim cudem taka firma cały czas obsługuje u nas na...

źródło: Screenshot 2023-03-03 at 15-24-49 Twoje zgłoszenie CTDI

Pobierz