Wpis z mikrobloga

#napierala

hej. Zmontowałem krytykę (mam nadzieję dosyć humorystyczną) naszego liberała Napierały
dlaczego przestałem być jego patronem

premiera dziś o 18
https://youtu.be/tbH8s3bAzns

dlaczego wogóle go ogladałem. Zacząłem zaraz jak tylko urósł czyli gdy zacząl beef z bartosiakiem. Jeszcze wtedy tak nie pajacował i nie był taki radykalny, byl Wolski na kanale i inni...
Inba z Wolski dała mi dużo do myślenia ale pomyślałem że dam mu jeszcze szanse. No wkońcu był wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Gdybyl obserwował jego twittera co on tam wypisuje pewnie bym się wcześniej ogarnął. Przez pewną bezwładność długo tolerowałem jego wyskoki, ale potym jak mnie napadł w swoim nocnym filmie
https://www.youtube.com/watch?v=OSJfdcshdsk
i zaczał mnie tam obrażać od kompletnego głupca i że trzeba takich ludzi jak ja izolować po tym jak mu dałem parę rad żeby lepiej youtube prowadził to mnie to otrzezwiło do końca. Fajne było jak mówił że jakiś głupiec porównał jego sukces do np Zychowicza czy Bartosiaka bo nigdzie nic takiego nie napisałem ale sobie to dopowiedział i zaraz zaczął standardowo że polacy są najgłupsi w europie jeśli tak myślą xd. Oficialnie przestaję być Napieralczykiem.

Też nie wiem czemu on tak ze swoją inteligencją podskakuje. Przecież jest zwykłym historykiem. Sam mówił że matmy trochę nieogarnia...
Mnie takie zarzuty że jestem głupi bardzo smieszą bo mam prawie magisterkę z infy na bardzo trudnym wydziale w polsce ale on lubi najwyraźniej poniżać ludzi nawet swoich patronów i osoby mu życzliwe. To jak on marnuje od tylu lat potencjał by kanał rozwinąć i cokolwiek osiągnać, a przy okazji pali wszyskie mosty jest poza moim zrozumieniem. Napisał mi że to jest problem ludzi że zwracają uwagę na formę i nie chcą jego godzinnych filmów oglądać w których 45 minut to niezwiązane z tematem pytania...

Może zmontowałbym kolejny jakiś film np "przegląd WULGARNYCH i SKANDALICZNYCH wypowiedzi dr Piotra Napieraly" tytuł czy coś w tym stylu. Dużo już mam ale jakieś starsze byście mi musieli podrzucić

Jeśli się wam spodoba to proszę udostępniajcie ten film
  • 43
@Takumi96: Witaj na tagu! Włącz komentarze do filmu - bestia ze wschodu prędzej czy później pojawi się i napisze coś w stylu „#!$%@? się” itp.

Również byłem kiedyś jego patronem podczas okresu jego względnej normalności po wybuchu wojny. Wydawał się w #!$%@? dziwny i nieco agresywny, ale rozmowy na kanale z Wolskim, Juraszem itd. - Powiedzmy, że go uwiarygadniały. Nagrywał codziennie i poruszał różne tematy, co mi w sumie pasowało i
Pobierz Mjj48003 - @Takumi96: Witaj na tagu! Włącz komentarze do filmu - bestia ze wschodu pr...
źródło: 416F11F2-5D86-49A8-A3EF-5416382A82D8
komentarze chyba juz odblokowane.
no dokladnie tak samo jak Ty mialem (tylko zaczalem byc patronem po inbie z wolskim bo sam mam autyzm i myslalem ze on tez a jego intencje sa szczere i troche czasu zajelo mi zrozumienie ze on jest zwyklym bucem)
Serio myslalem ze jakis sensowny liberalny kanal jest potrzybny w opozycji do konfederosji ale on pomimo pewnej wiedzy sie do tego nie nadaje. O tych socjotechnikach jest w
@Takumi96: A powiem ci, że też zacząłem się bawić w YT. Na razie dzielnie uczę się montowania i nagrywam zerówki. Jak Pietras może robić to na swoim poziomie, to każdy może! A co! xD

Właśnie kminie czy ma sens przesiadać się z z Blue Yeti na Shure SM7B. Kusi mnie powtarzalność, głos już w sumie spokojnie potrafię sobie poprawić w miksie, gorzej z tym że widzę, że mam problem z powtarzalnością
@Takumi96: U mnie na razie AudaCity i trial z Adobe. W sumie ESD/OEM od Adobe chodzi po 200 PLN, więc chyba na niego się połaszczę. Wygoda, pierdylion tutków. W sumie sprawdzę pingwina, OS mam ogarnięty, więc luzik.

Dzięki za wpis. Jak mówię od strony softu na poziomie beginner, czyli podcastowym ogarniam. Zobaczę jeszcze od formy publikacji, na razie skłaniam się do video. Jednak przy przejściu na streaming, a widzę 2 takie
@Takumi96: Fajne jako szybka i łatwostrawna odtrutka na napieralizm. Chociaż z tym może być ciężko w kwestii przekonania rzeczonych napieralistów bo jak wiadomo tutaj na tagu od dawna jest to sekta ale może komuś to pomóc w krytycznym spojrzeniu doktura. Taka dygresja to parząc na to całe napierlałowe środowisko dochodzę do wniosku że duża cześć z jego widowni to ludzie których zawiódł korwinizm więc znaleźli nowego ,,,,,,liberalnego,,,,,, bożka jak ktoś jest
@Takumi96:

1) Plik z filmem już zabezpieczony, stare sposoby Indian Navajo spisują się najlepiej w uniwersum napieralizmu. Każdy plik trzeba rozesłać w kopii do 5 mirasków, którzy w wypadku problemów zrobią reupload.

2) Całkiem spox, jako że ostatnie dni siedzę w zajawce z audio, to uwagi wysłałem na DM. Dla mnie jest mega spox, nawet nie wiem czy nie lepiej jak to widziałem. Twój głos nadaje temu autentyczności.

3) Piękny wstęp.