Wpis z mikrobloga

Hej! Mam dla was mały powrót do dzieciństwa. Ostatnio składałem sobie 'retro' pc do gier na winxp i uznalem ze w bibliotece musi znaleźć się Rayman3. Problem w tym, że w internecie nigdzie nie mogłem znaleźć polskiej wersji językowej raymana... Ale okazało się, że mój kumpel ma! Polska wersja z magazynu GRY z 2005 roku! Zgrałem z nich pliki, wyrzuciłem launcher magazynu gry i zostawiłem tylko pliki gry z instalatorem z ktorych zrobiłem 1 plik ISO zamiast dwóch CD. Do zipa dorzuciłem też patch better rayman 3 który poprawia bugi graficzne i nie tylko.



A teraz dzielę się z wami jedyną (chyba) polską wersją raymana 3 w internecie:

https://drive.google.com/file/d/16EJoFJgHlApGb44LtTVw3g-SPIr6ErcH/view?usp=sharing



Testowałem u siebie na win10, wszystko śmiga. Dajcie znać jak u was i czy podoba wam sie inicjatywa archiwizacji starych polskich gier :D

#grypc #nostalgia #retrogaming #retrogry
grzesznikps - Hej! Mam dla was mały powrót do dzieciństwa. Ostatnio składałem sobie '...

źródło: rayman3

Pobierz
  • 4
@grzesznikps: mam polską wersję Raymana 3 na oryginalnych płytach, jedna z moich ulubionych gier, nie wiem jak ciężki kamień twórcom na głowę spadł, że porzucili Raymana 4 i zaczęli tworzyć te króliki