Wpis z mikrobloga

Neuropki co tu tak cicho na tagu? żadnych dyskusji, żadnych znalezisk o nowym genialnym planie J.E. Donalda T.?
Nawet żadnej krytyki z waszej strony nie widziałem a ciągle się spuszczacie, że "nie, u nas nie ma partii wodzowskiej", "jak ktoś od nas pier@#i głupoty to krytykujemy, a nie jak prawacy"
XDXDXD ale wam Donald sprzedał plaskacza na mordę. Z niego taki liberał jak z kaczora przykładny mąż i ojciec.
PS. macie przedsmak jego poprzednich rządów, bogole miliarderzy jak Wojciechowski cieszyli się bo rząd robił im dobrze, a plebs musiał spier@#$ć za granicę żeby przeżyć.
#neuropa #heheszki #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
  • 13
Nawet żadnej krytyki z waszej strony nie widziałem


@kolega_z_sasiedztwa: No to chyba mało czytasz

XDXDXD ale wam Donald sprzedał plaskacza na mordę. Z niego taki liberał jak z kaczora przykładny mąż i ojciec.


Przecież ten pomysł jak najbardziej wpisuje się w neoliberalne pompowanie kasy w banki i deweloperów, a spora część neuropków to neoliberałowie, więc nawet mogą uznawać ten pomysł za dobry, o co chodzi więc?
@kolega_z_sasiedztwa: PO to nie wodzowska partia ale powiesz coś co się słoneczku Peru nie podoba to wypad z partii xD
w rozmowie na temat inflacji krytycznie wypowiedział się na temat 14. emerytury. — Ta wypowiedź nie oddaje stanowiska PO. Jeśli wygramy wybory, 500 plus, 13. i 14. emerytura będą utrzymane, jeśli Lenz tego nie akceptuje albo nie rozumie, to nie będzie w przyszłej kadencji reprezentował Platformy w Sejmie — powiedział szef
@nom_om: a kto powiedział że ja jestem liberałem XD Przecież to najgłupszy kierunek polityczny jaki został wymyślony. Druga rzecz: wycieracie sobie tym hasłem mordę, a nawet sami nie wiecie co ono oznacza. Już pisałem to któremuś wcześniej: zdefiniuj co rozumiesz pod pojęciem "liberalizmu", bo nurtów myślowych podpinających się pod to hasło jest chyba ze dwadzieścia.
@kolega_z_sasiedztwa: No przecież te półgłówki spod tagu #neuropa liżące rów wielkiego wodza #tuska gdyby #prawoisprawiedliwosc cos takiego jak kredyt 0% zaproponowało, to by darły mordę, że ROZDAWNICTWO, ZŁODZIEJE, ZA TUSKA BYLIŚMY ZIELONĄ WYSPĄ, to teraz głowy w norę i cichosza. Nawet mi nie żal tych kretynów. Oby nigdy więcej do władzy nie doszły takie niewarte zaufania osoby jak właśnie Tusk, Sikorski, itd.