Wpis z mikrobloga

Są jakieś badania, albo statystyki dotyczące tego jaki procent mężczyzn nie jest w stanie wyhodować pełnego zarostu?

Nie mówi się o tym głośno, ale jak przejrzałem sobie listę znajomych na portalach społecznościowych, to myślę że nawet powyżej połowy może nie mieć genu do brody. (tu mam na myśli nie tylko zarost rzadki, lub szczątkowy, ale też taki z dziurami). A jak wy uważacie?

ps: zdjęcie nie moje
#wlosy #zarost #minoxidil #broda
Fucktyczniee - Są jakieś badania, albo statystyki dotyczące tego jaki procent mężczyz...

źródło: comment_RqdT1RCdPV0RxtSo3qppTnxeQNmrN9ae

Pobierz

Jaki procent mężczyzn nie jest w stanie wyhodować legitnie wyglądającej brody?

  • 0-10% 9.1% (66)
  • 10-30% 21.0% (152)
  • 30-50% 34.4% (249)
  • Więcej niż połowa 35.5% (257)

Oddanych głosów: 724

  • 35
@Tigermass: @Disscord93 no tak jak wspomniałem, według moich obserwacji na znajomych (ale kilkaset osób to nie jest jakaś ogromna próba badawcza) to naprawdę fajną brodę ma może z 20% mężczyzn, reszta albo goli na zero albo ma jakąś obręcz wokół szyi, coś jak na picrel. Ja sam miałem raczej rzadki zarost do 20-21 roku życia, potem zacząłem używać minoxa, no i pewnie też dodatkowe lata same z siebie trochę pomogły. Teraz
Fucktyczniee - @Tigermass: @Disscord93 no tak jak wspomniałem, według moich obserwacj...

źródło: z4i7xzlo9kj81

Pobierz
@Fucktyczniee: skoro wystarczy umiejętnie stosować minoxidil(+dermoroler), który nie jest drogi, to po co badania robić xD
"Nie jest w stanie"-kazdy jest w stanie
Tylko ile czasu to zajmie