Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś może regulowany stelaż biurka elektrycznego z dwoma silnikami, pamięcią co najmniej dwóch ustawień (idealnie trzech) pozwalający na montaż blatu o wymiarach co najmniej 60 x 160 cm (najlepiej 80 x 180) i z maksymalną wysokością co najmniej 115 cm?

Byłem / jestem bliski zakupu tego, bo parę osób mi polecało, ale w internecie widzę dużo negatywnych opinii o modelach z jednym silnikiem (w tym także w kontekście awaryjności)., więc rozważam dołożenie do drugiego silnika jeśli jest coś sensownego za rozsądne pieniądze.

#pracazdalna #programista15k #programista30k #kupujzwykopem #biuro
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@ConanLibrarian: Dzięki, patrzyłem na nie, wygląda fajnie, ale nie wiem, czy byłbym skłonny zapłacić 3 razy więcej za ekstra silnik. Liczę, że znajdzie się coś godnego polecenia w granicach 1.5x, góra 2x ceny tamtego :-)
  • Odpowiedz
Poleci ktoś może regulowany stelaż biurka elektrycznego


@Regis86: Biurko siedź-stój szukaj na osprzęcie Linak, z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z serwisem pogwarancyjnym.



Uppspel


@ConanLibrarian: Uppspel jest oparty na podzespołach Jiecang (Chiny) i ma tylko 3-letnią gwarancje.
Bekant i Rodulf są oparte na podzespołach RolErgo (Szwecja) i mają 10-letnią gwarancje.
Idåsen jest oparty na podzespołach Linak (Dania) i też ma 10-letnią gwarancje.

Niestety w Ikea niema serwisu
  • Odpowiedz
  • 0
Aktualnie przychylam się do zakupienia tego:

https://www.pepper.pl/promocje/stelaz-elektryczny-do-biurka-acgam-et225e-650366


@Regis86: Jakby ktoś tu kiedyś trafił, to kupiłem ten stelaż, a do tego Bekant 160x80 z IKEA i póki co jestem bardzo zadowolony. Silniki chodzą bardzo cicho, zmiana pozycji jest względnie szybka, a regulacja precyzyjna. Jest trochę zabawy ze składaniem, szczególnie jak ktoś jest pedantem i chce mieć blat przykręcony równo co do milimetra, a kable estetycznie poukładane, ale problemów nie było.
  • Odpowiedz