Wpis z mikrobloga

a ja ostatnio przytyłem z 15 kilogramów. moja Ukraineczka faszeruje mnie jak świniaka. Rano śniadanka, jajeczniczki, na obiad sosy z mięsa, makarony, barszcze ukraińskie, na kolację hot dogi domowe, sałateczki, kanapeczki. co drugi 3 dzień piecze mi bułeczki, ciasta itp, robi kebaby i inne wynalazki. sprząta jak jestem w pracy, a rano jak do niej idę to wstaje i prasuje mi koszule. wyprowadza psy i robi kanapki do pracy. A zarabiam ku,,rwa
@michal556: to jest zwyczajne #!$%@? tiktokowe i internetowe. Zwykła para ludzi zazwyczaj robi coś dla drugiej połówki, bo chce jej sprawić radość i o nią zadbać. Kobiety pracują i gotują obiad, facet pracuje i posprząta mieszkanie. Co tu dziwnego? Zwykłe partnerstwo i dbanie o siebie.
@ArmageddonPrzeciwBladziom @Tymajster może i podobny ale nie trroluje. wstawiałem tu nawet jej zdjęcie jak byliśmy na rybach i zdjęcie bułek z makiem przy okazji jak ktoś napisał post że u nich w bloku Ukrainka piecze i sprzedaje ciastka. Bo wy szukacie w złych miejscach. ja poszedłem do pracy przez agencję gdzie pracują praktycznie sami Ukraińcy, i w ciągu 4 dni ją sobie wyczaiłem + wspólnika do mojej roboty na budowie. i przestałem
@ArmageddonPrzeciwBladziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie mam cebulionów na wydanie, tym bardziej że odebrałem tylko 2600 pensji w tym miesiącu, dojdzie ze 200 premii jeszcze i ze 300 przykombinowałem. są normalne Ukrainki, ale nie szukajcie na tinderze, w klubie czy innych takich miejscach. zagadujcie do normalnych prostych dziewczyn, one się wyrobią.
łap film gdzie są moje 2 z 3 psów a Maszka przynosi mi herbatkę. podoba mi