Wpis z mikrobloga

@Vixay: A co za różnica czy wpisy czy znaleziska? Znaleziska są lepiej wypozycjonowane w google. Myslisz ze bede teraz przez godzine odkopywal stare wpisy bo tobie sie tak podoba? OP napisał, że na wykopie tak uważano a nie że we wpisach na wykopie tak pisano.

Sankcje to maraton, chyba nikt nie liczył na upadek państwa w kilka tygodni.


Jak to nikt skoro w tych wpisach jest wyraźnie napisane, że ktoś jednak
@mackbig: xD. Szkoda marnować klawiatury na ciebie.
Wrzucę na wykop informacje ze wykop lubi gejów, to znaczy ze cały wykop tak uważa?

To były co najwyżej analizy tak jak analiza Mbanku. A pierwszy sprawdzam danej analizy będzie w czerwcu tego roku kiedy pompowanie rubla się skończy. Idź poczytaj pana Lecha na Twitterze.
@Vixay: Ja nie napisałem, że CAŁY wykop tak uważa ale po tym, że to znalezisko było na głównej z płomieniem można wywnioskować że duża część użytkowników. Gość chciał linki to mu dałem. Ty sobie dopowiadasz jakieś historie.
skoro sankcje nie działają, to nic się nie stanie jak je jeszcze przedłużymy i ew. umocnimy, co nie


@kirinasta: I już fikołek. Sankcje działają słabiej niż obiecywano a wy oczywiście piszecie jakby ktoś pisał że sankcje całkowicie nie działają xD. I sobie piszecie takie głupoty