Wpis z mikrobloga

@Vixay: A co za różnica czy wpisy czy znaleziska? Znaleziska są lepiej wypozycjonowane w google. Myslisz ze bede teraz przez godzine odkopywal stare wpisy bo tobie sie tak podoba? OP napisał, że na wykopie tak uważano a nie że we wpisach na wykopie tak pisano.

Sankcje to maraton, chyba nikt nie liczył na upadek państwa w kilka tygodni.


Jak to nikt skoro w tych wpisach jest wyraźnie napisane, że ktoś
  • Odpowiedz
@mackbig: xD. Szkoda marnować klawiatury na ciebie.
Wrzucę na wykop informacje ze wykop lubi gejów, to znaczy ze cały wykop tak uważa?

To były co najwyżej analizy tak jak analiza Mbanku. A pierwszy sprawdzam danej analizy będzie w czerwcu tego roku kiedy pompowanie rubla się skończy. Idź poczytaj pana Lecha na Twitterze.
  • Odpowiedz
@Vixay: Ja nie napisałem, że CAŁY wykop tak uważa ale po tym, że to znalezisko było na głównej z płomieniem można wywnioskować że duża część użytkowników. Gość chciał linki to mu dałem. Ty sobie dopowiadasz jakieś historie.
  • Odpowiedz
skoro sankcje nie działają, to nic się nie stanie jak je jeszcze przedłużymy i ew. umocnimy, co nie


@kirinasta: I już fikołek. Sankcje działają słabiej niż obiecywano a wy oczywiście piszecie jakby ktoś pisał że sankcje całkowicie nie działają xD. I sobie piszecie takie głupoty
  • Odpowiedz
Sankcje działają słabiej niż obiecywano


@Koniasz: które sankcje?
te na ropę działają zajebiście
te na produkty ropopochodne chyba też (jeszcze nie wiem bo zostały wprowadzone 2 tygodnie temu + okres karencji na rozładowanie)
  • Odpowiedz
Jeszcze rok temu na wykopie uważano że Rosja zbankrutuje w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia wojny


@Rogovic: POZA TYM, że jeżeli nie wygra jej w tym roku (a nie wygra), to przegra w przyszłym i wróci na rynek z nikomu niepotrzebnymi surowcami.
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: nie wiem kto uważał, że państwo z rezerwami walutowymi i w złocie może upaść w ciągu tygodni. Toć nawet duża firma może ciągnąć dłużej, a co dopiero taki bajzel jak rasija. Teraz jadą już na rezerwach i to tylko kwestia czasu aż to runie.
  • Odpowiedz