Wpis z mikrobloga

@Chidder: Prawa strona nie nawoływała do przymusowych szczepień, choć wcześniej miały być one tylko dobrowolne. To lewa strona chciała tak skarcić niezaszczepionych, by nawet nie mogli chodzić do pracy, czy do restauracji. To lewa strona krytykowała PiS, że ich paszport covidowy jest na tamtą chwilę bezużyteczny, i skomleli o ich przywileje związane z zazszczepieniem. Więc absolutnie nie masz racji, i twoja próba wybielenia Lewicy w tym sporze jest daremna.
@Gluptaki :
@BadSebastian: No i właśnie tym wpisem potwierdziłeś tylko to, że nie potrafisz patrzeć na całą sprawę w sposób obiektywny. Uważasz bowiem, że krytyka działań Rządu (przypominam: ostatecznie wprowadzone przez nich przepisy były niezgodne z Konstytucją), to... wybielanie Lewicy. Niezła logika ;) Poza tym masz bardzo krótką pamięć, skoro piszesz, że "prawa strona nie nawoływała do przymusowych szczepień" - nie? A takie np. przymusowe szczepienia w policji i w wojsku to same
@#!$%@?: Faktycznie popełniłem błąd z polskiego Ale to nie ma wpływu żadnego wpływu na moją logikę i argumenty. To ty właśnie zarobiłeś jedynkę z logiki.
@Tetsuya Tylko że wojna ma wpływ na cały świat.
@Chidder : Tylko że swoim szczekaniem w niebezpieczny sposób podkręcali panikę w spoleczeństwie grając na emocjach i naciskając na obostrzenia takie jak w Kanadzie, lub Australii
https://pulsmedycyny.pl/lewica-chce-obowiazkowych-szczepien-dla-doroslych-i-kar-dla-niezaszczepionych-1135351
@DIO_: W artykule jest o tym, że zabiegi odwoływano, bo nie było miejsc w szpitalach onkologicznych nicovidowych. Miejsc było mało, bo inne szpitale musiały zostać przekształcone na covidowe, gdzie leczono pacjentów z innymi chorobami + covidem. Także sytuacja była dramatyczna dlatego, że służba zdrowia nie wydalała, a nie wydalała z wielu powodów takich jak niedoinwestowanie, niski poziom szczepień na covid, nieudolne próby ograniczania zarażeń, a także niska świadomość samych chorujących na
I nie, leczenie ludzi chorych covid na tych samych oddziałach z ludźmi zdrowymi nie poprawiło by tej sytuacji.


@Arizona12: Aha, i taka odpowiedź mi wystarczała.