Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo: o już się POboty odpaliły xD Powiedz mi kogo niby Tusk przekona tym socjalem, elektorat PiS-u nigdy na niego nie zagłosuje, bo mają wyprane mózgi propagandą telewizyjną, nawet jakby im Tusk obiecał UBI to i tak mają go za złodzieja i szwaba xD Takimi głupimi posunięciami to Tusk straci tylko u liberałów, którzy uciekną do Hołownii, albo po prostu nie pójda na wybory.
@Anon_daru: kurde gdyby tylko mial w sztabie takiego ogarnietego goscia jak ty ktory by mu mowil co ma robic xD

a na powaznie pewnie im w badaniach wyszlo, ze jest jakis elektorat niezdecydowanych/nieglosujacych do wziecia i oto walcza.
jezeli myslisz, ze polityk z doswiadczeniem Tuska nie kalkuluje sobie takich ruchow to jestes beznadziejnie naiwny
@zapomnialemhaslo:
Ależ ty uwielbiasz Donalda Tuska.

a na powaznie pewnie im w badaniach wyszlo, ze jest jakis elektorat niezdecydowanych/nieglosujacych do wziecia i oto walcza.

A w 2020 wyszło im w badaniach, że dobrym pomysłem będzie wystawienie Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich xD Tak jak powiedział Balcerowicz, Tusk wpadł w pułapkę PiS-u i będą się teraz licytować na kolejne programy socjalne. No sory, ale liberalny elektorat w Polsce istnieje i pokazały to chociażby
Ależ ty uwielbiasz Donalda Tuska.


@Anon_daru: to nie ja uwielbiam Donalda Tuska tylko Ty jestes do niego uprzedzony bo sie nasluchales tepej propagandy
obiektywnie gosc jest doswiadczonym politykiem z duzymi osiagnieciami ale ty tego nie mozesz przyznac bo nie robi tego co ty sobie wymysliles

A w 2020 wyszło im w badaniach, że dobrym pomysłem będzie wystawienie Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich


no a potem sie okazalo, ze Kidawa nie radzi sobie
to nie ja uwielbiam Donalda Tuska tylko Ty jestes do niego uprzedzony bo sie nasluchales tepej propagandy obiektywnie gosc jest doswiadczonym politykiem z duzymi osiagnieciami ale ty tego nie mozesz przyznac bo nie robi tego co ty sobie wymysliles

Mocniej musisz, dupa Tuska wytrzyma XD To, że nie pieje z zachwytu na samo zobaczenie nazwiska Tusk, nie oznacza że jestem do niego uprzedzony. Co prawda mam do niego problem, choćby ze względu