Wpis z mikrobloga

@symetrysta: Wszyscy symetryści to kryptopisowcy. Ewentualnie zwykli głupcy tacy sami jak elektorat pisu, (pewnie dlatego często popierają konfederację). Nie ma innego uzasadnienia dla którego ktoś nie dostrzega różnic pomiędzy rządami PO, a PiS.
A elektoraty różnią się jeszcze średnim poziomem wykształcenia, zarobków oraz pozycją społeczną.
  • Odpowiedz
@Issac: Sluchaj z mojej perspektywy to świetny pomysł bo wynajmuje dwa mieszkania wiec ceny najmu i wartości mieszkań pójdą elegancko do gory. A i na narzeczoną kupilbym jakies kolejne mieszkanko z kredytem 0%. Zmieniam zdanie pomysl swietego Donalda jest znakomity, na pewno na niego zagłosuje xD
  • Odpowiedz
@Elaviart: znam to, jak rządziła Platforma to słyszałem dokładnie to samo, tylko w odwrotnym układzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyj w swojej bańce, że PO nie rządziłoby identycznie jak PiS, jak już zobaczyli, że można aż tak.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ja p------e, Tusk miszcz intelektu, bo na pisiorskie rozdawnictwo, które niszczy kraj odpowiada platfusowskim rozdawnictwem, które kraj uleczy xD I jeszcze masz czelność coś pisać o symetrystach i motłochu sam do niego należąc, tylko stojąc po drugiej strony barykady.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Nie zesraj się, wyjaśniłem dlaczego Tusk obiecuje to co obiecuje czego ktoś tu zdawał się nie rozumieć, nie zadeklarowałem mu dozgonnej wierności, nie nazwałem "miszczem intelektu" ani nie zasugerowałem że jego pomysł "kraj uleczy".
I w niczym nie zmienia to faktu, że symetryści to dalej kryptopisiory, a proces rujnowania przez PiS Polski bynajmniej nie ogranicza się do rozdawnictwa.
  • Odpowiedz
@symetrysta: No ja też to wówczas słyszałem, debile i pisiory nie urodzili się w 2016, wcześniej też się licznie wypowiadali.
Aha, to dlatego że PO "rządziłaby" tak samo jak PiS, no tak to świetny argument xD zamiast oceniać obie partie przez pryzmat ich realnych rządów, porównujmy jak "byłoby". Nie, to wcale nie jest debilne xD
  • Odpowiedz