Wpis z mikrobloga

@PZt37: tego typu dziennikarstwo zostało zapoczątkowane przez #jablonowski który darł mordę na transmisjach i rzucał przekleństwami. Siedzenie w domu przed kamerą nie dawało dużych wyświetleń więc znalazło się kilka osób które postanowiły robić relacje live na FB z protestów był to Piotr Biedka (chwdp tv), Marek Majcher (czujny), Witold Sadowski (generał). Potem przerodziło się to w organizacje typu strażnicy wolności lub kamractwa - od Jabłonowskiego. Ci ludzie w czasie pandemii zawsze
@PanDoniczka: Niby tak, ale nie do końca. Taki Biedka np. miał wezwanie na komendę w celu złożenia wyjaśnienia, jest na 8, zostaje poinformowany, że bez maski nie wpuszczą go, ale może złożyć pisemne wyjaśnienie. Typ robi awanturę, przyjeżdżają jego widzowie, ktoś zamawia pizzę jest impreza, o 13 zostaje siłą wyrzucony z komisariatu. Tam nie chodzi o dziennikarstwo obywatelskie tylko odwalanie dziwnych akcji, bo można potem zarabiać hajs z reklam na FB.
PiO7R - @PanDoniczka: Niby tak, ale nie do końca. Taki Biedka np. miał wezwanie na ko...
@PiO7R: a czy ten co nagrywa wie ze bez zgody nie moze publikowac wizerunku policjantow i jak mu zrobia sprawe cywilna to od razy przegrywa czy to kolejny debil co nie wie ze funkcjonariusz publiczny i osoba publiczna to dwa inne pojecia prawne? Czy kolejny ktory nie wie ze publikacja wizerunku a nagrywanie wizerunku to nie to samo tak samo jak funkcjonariusz publiczny to nie to co osoba publiczna
@PiO7R: w mojej okolicy jest taki jeden koleś co chodzi po urzędach z kamerą i robi regularnie lajwy. Oczywiście wszędzie widzi spiski, a to wodę trują, a to w jedzeniu coś przeszkadza. Dla mnie takie osoby są bardzo niebezpieczne dla otoczenia, sam padłem ofiarą takiego człowieka podczas pracy. Swego czasu założyłem sprawę cywilną, którą wygrałem. Z jednej strony czasami lubię pooglądać jak są jakieś dymy, ale gorzej jak się jest w
@PiO7R: @PiO7R Nieprawda, pierwszym ulicznym był Stonoga i jego ex-kolega Biedka xD Robili dymu z których nic nie wychodziło po prostu darli mordę, wzywali pały, wkurzali kogo się da żeby ktoś w końcu nie wyrobił i im przywalił przed kamerą. O ile Stonoga poszedł w loterię tak Biedka poszedł w #!$%@? ludzi. Jaszczur zaczynał z bardzo fajnym pomysłem - gadał sobie do kamery co myśli o X,Y, Z i popisywał się