Wpis z mikrobloga

Wiem, że kontent #!$%@?ów budzi skrajne emocje i dla wielu jest synonimem kiczu i bezbectwa, ale mi się podoba że często w swoich odcinkach szydzą z aktualnych trendów w internecie. Jedni nazwą to boomerstwem, a inni zdrowym rozsądkiem.
Tutaj na przykład kpią z tego żałosnego tworu internetowego jakim Jest Fagata, ukazując poprzez parodię to co jest w niej najbardziej wypaczone, unaoczniając jak śmieszna jest to "kariera".

Też podobał mi się paszkwil jaki chciał uprawiać na konferencjach Pasut jako prowadzący, wyśmiewając dane osobliwości internetowe i to co oferują w swojej "twórczości", zamysł był dobry, może wykonanie nie najlepsze. No bo na co komuś jakaś Hornik, Jaroniewska, czy Lexy? Czy oferują coś kreatywnego, komediowego, czy edukującego, czy wznoszą jakieś stanowisko, komentarz społeczny i są prowodyrkami dyskusji, nośnikiem debaty?

Nie żebym utożsamiał #!$%@? z jakimś górnolotnym kontentem, ale stawiam ich znacznie wyżej niż te produkty dzisiejszych mediów, które jedyne co robią to: CZASEM LEKKA KONTROWERSJA, FOTECZKI NA INSTA (W PRZYPADKU INFLUENCEREK KONIECZNIE OD CZASU DO CZASU POKAZAĆ DUPĘ) I PODPINANIE SIĘ POD TRENDY NA TIKTOKU, KTORE NAGRYWA KAŻDY W WŁAŚCIWIE TAKI SAM SPOSÓB, KTÓRE ZRESZTĄ NIE SĄ ANI TROCHĘ ZABAWNE.
#famemma ##!$%@? #polskiyoutube
D.....8 - Wiem, że kontent #!$%@?ów budzi skrajne emocje i dla wielu jest synonimem k...
  • 12
@DEJW88: bo oni na szczęście mają ten wiek gdzie pamiętają internet jako złote miejsce wolności i kreatywności twórczej a nie #!$%@? politycznego i robienia wszystkiego tylko do nabijania hajsu. Paradoksalnie im więcej hajsu w tym świecie jest tym więcej to wygląda jak fabryka do produkcji idoli dzieci do reklam