Wpis z mikrobloga

#monitory Hej, szukam monitora, który będzie pełnił również pracę jako telewizor po podłączeniu miboxa czy innego badyla.

Główne wymagania:
- jak najtańszy
- minimum 27 cali
- dobra rozdzielczość

Obecnie to znalazłem taki:
Monitor Philips V-line 27" 275V8LA/00 - nie ma on IPS tylko VA nie wiem czy nie lepiej dopłacić do IPS - co wy na to?

Ewentualnie czy warto pchać się w używane? Jeśli tak to może ktoś z śląska lub opolskiego ma coś ciekawego? :D

#pcmasterrace #mibox #monitor #kiciochpyta
  • 5
@szpecek: w używane to bym się nie pchał. W tej cenie to też bym się nie srał z parametrami, bardziej patrzyłbym po opiniach czy nie ma jakiś wad, czy coś nie pada po pół roku. No i pamiętaj że głośniki prawdopodobnie będą gorsze niż w dobrej klasy telefonie więc jak chcesz coś oglądać to lepiej też dokupić jakiekolwiek głośniki czy soundbar.
@szpecek: To jeszcze coś dodam: Mam Acera Nitro VG270U IPS 75Hz 3 lata za 999zł bez żadnych problemów. Też czytałem parametry itp., a tak naprawdę używam go i nie patrzę czy tam nie wiem kolory trochę gorsze czy coś. Jeszcze mam starego AOC 27' jako 3 monitor działa mi już ponad z 7 lat chyba. Używałem go do grania, oglądania i też się sprawdzał. Obydwa budżetowe i nie było z nimi
@szpecek: Bierz pan zawsze nowy monitor, nigdy używkę. Nowsze matryce są zawsze bardziej dopracowane i mają lepsze standardy, druga sprawa to jakieś wypalenia czy inne syfy, nie wiadomo co może się stać.