Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #witcher #wiedzmin3
Ależ wkurzające jest w Wiedźminie 3 to że nie można zwyczajnie biegać podczas walki. Geralt w otoczeniu wrogów przyjmuje tą postawę walki i porusza się z prędkością metr na sekundę xD
1. Chcesz uciec od wilków czy psów które mają 5lvl podczas gdy ty masz 20lvl i nie chce ci się z nimi walczyć bo są ogólnie #!$%@?? No nie możesz biec, zatrzymaj się człowieku i wyrznij te stado wilków.
2. Kusznik strzela do Ciebie z daleka? Chcesz do niego podbiec na szybko jak przeładowuje? A takiego wała. Rób przewroty.
3. Skolopendomorf wyskakuje z ziemi w losowych miejscach i strzela do Ciebie trucizną? No to turlaj się do niego. Przy odrobinie szczęścia poomijasz te wszystkie rzeczy które zablokują twoją postać.

Już nie mówiąc o braku możliwości skakania gdzie w jakichś obozach bandytów jest pełno tałatajstwa rozrzuconego wszędzie, jakieś płotki, ogrodzenia albo nie daj Boże schody, to jesteś skazany na obejście tego bo Geralt nie może najzwyczajniej w świecie tego przeskoczyć podczas walki
  • 3
@Rafaello91: jest przecież opcja ze wciskasz sprint i Geralt #!$%@? od walki, jest to nawet w tutorialu, że czasem przeciwnik ma zbyt duży lvl i lepiej nie walczyć i podczas samouczka trzeba uciec od niego.