Wpis z mikrobloga

Wykop to straszne miejsce w którym młodzi, niepewni siebie ludzie trafiają na porady starych zwyroli bez ambicji. I ci młodzi ludzie zamiast walczyć, stawiać sobie cele które przyniosą spokojne życie układają sobie w głowie że tak musi być.
Zrzucają swoje smutki na świat, geny, wyrośnięcie na wsi, tymczasem nic w swojej kwestii nie zmieniają, i uważają to za słuszne bo jakiś anonimowy wykopek który ledwo skończył podstawówkę go w tym utwierdza.
#blackpill #redpill #takaprawda #przegryw
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ArthasMenethil: Ale co ci odpisywać? Ciebie jedyne co zadowoli to przelew miliona szekli i operacja plastyczna. Bo samodzielnie ledwo potrafisz się wysrać, nawet cel jakim jest udanie się na sracz ciebie przerasta. I swoje #!$%@? przelewasz na innych, którzy jeszcze drogę do ubikacji potrafią odnaleźć.
Nie chcesz włożyć choć odrobiny wysiłku w cokolwiek, bo znacznie bardziej podoba ci się być w roli pokrzywdzonego przez los typeczka. Nawet #!$%@? oskarki wkładają tyle
@ZercaMirkoslaw: Ja po prostu całą młodość przegniłem przed kompem przez osobowość unikająca złapaną w dzieciństwie, z czego tu już chcesz wychodzić? Wszyscy są już o lata świetlne przede mną. Wychodzić z przegrywu to można jeszcze w szkole, może do 1 roku studiów, później pozostaje tylko minimalizowanie szkód. Cele celami, ale mój mózg nie jest w stanie pojąć tak abstrakcyjnego pomysłu, że taka spoerdolina i po 10 latach "pracy nad sobą" byłaby