Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś, skąd na wykopie taki hejt na @wolskiowojnie ? Poza heheszkami z wtopy z podpisami książki nigdzie nie spotkałem się z takim kubłem pomyj w jego stronę czy to na youtube, czy na jakiś forach dotyczących wojny lub działań OSINT. Czy to cykl mikroblogera czy fakt, że nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów.

#wojna #ukraina #wolski #wolskiowojnie
  • 48
nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów


@Scybulko: nie wiem czy to dobry przykład, byłby to klasyczny żywot Jezusa z Nazaretu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Scybulko: bo to naczelny kocopolarz. Chłop jeszcze w styczniu gonił garnki i pościele, potem przeczytał wikipedie i zrobił się wielki znawca. Żadna z jego gównoanaliz nigdy nie pokrywała się z rzeczywistością a chłop jest czasem wielbiony jak by był jakimś geniuszem xD
@Scybulko: wiele by mówić takie najważniejsze trzy to:
1. Podpisy na książkach malowane choojem (książka bez podpisu w Empiku na premierę była tańsza a tydzień później był audiobook na Empik Go można było za free posłuchać tylko trzeba było konto założyć)
2. Ciśnięcie beki z wykopków co nie chcieli iść na #obowiazkowecwiczeniawojskowe że pissdy w rurkach a potem sam panikował czy go wezmą czy nie i kombinowanie na córkę że jej
nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów.


@Scybulko: Przecież to sam wielki osintowiec Kurczak Mały hejtował wykopków słusznie krytykujących go za cyrk z podpisami i późniejsze kretyńskie tłumaczenia, za występy u szura Atora i za hipokryzję odnośnie monetyzowania wojny.
@Scybulko: Ja tam jakimś przesadnym hejterem jego nie jestem, ale nie uważam też go za jakiegoś guru. Chłopa zna się na technice wojskowej i śledzi informacje z otwartych źródeł i tyle. Ale w mainstreamie uchodzi za eksperta od działań wojennych, geopolityki, polityki, Rosji, taktyk, strategii itd. co jest absurdem, bo wiele razy pokazał, że kompletnie nie ma pojęcia o tych sprawach. W sumie sam sobie robi największą krzywdę tym, że wypowiada
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @Scybulko Wolski nie może krytykować obowiązkowych ćwiczeń wojskowych, bo jego sponsorem jest PGZ więc de facto państwo, więc śmieje się z tych, którzy zostaną wezwani, bo jego to nie dotyczy. Widać to też po tym, że inaczej odnosi się do czytelników, a inaczej do oficerów MON. Zna się na technikaliach czołgów, ale poza tym nie ma wiedzy i nie powinien się wypowiadać, myli nazwy miejscowości, nie korzysta z oryginalnych źrodeł,
z głową wszystko w porządku? Temat ćwiczeń dotyczy go go jak każdego a kontrakt z PGZ dostał po całej awanturze z brudnego palucha wyssanej.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Tak z głową wszystko w porządku, dziękuję. Takie kontrakty jak z PGZ dogadywane są tygodniami stąd narracja w stosunku do PGZ zmieniła się już dawno. Nawet nie odniosłeś się do reszty zarzutów. Nie mam nic przeciwko ćwiczeniom wojskowym, ale tak jak jest to rozwiązane to kompletne
@Scybulko: bo to Wykop, tutaj przegrywy próbują każdego kto wybija się ponad poziom obornika sprowadzić spowrotem na ziemię, dać im patrostreamy i fame mma i telepią się ze szczęścia jak wibratory
@mial85:
1. Nieprawda. Emik zrobił na 1 dzień (tj drugi po premierze) promocję z własnej marży o czym nie wiedziałem po czym wrócił do ceny rynkowej.
"a tydzień później był audiobook na Empik Go "
Ponad miesiąc później, dokładnie 40 dni. Kolejny fejur.
2. " potem sam panikował czy go wezmą czy nie i kombinowanie na córkę że jej zostawić nie może "
kolejny fejur. Jego autor poleciał z Wykopu za