Wpis z mikrobloga

@7uras: nie wiem czy tak samo jest w Skodzie, ale w Oplach jak wciśniesz pokrętło od świateł to zapala właśnie kokpit i zegary i tylko tak da się wyłączyć - może to Ci pomoże
@7uras: Po odkręceniu plastików i wyjęciu kostki z przewodami od dołu stacyjki, będziesz potrzebował mały śrubokręcik gwiazdkowy do odkręcenia plastykowej kostki od spodu stacyjki - jedna mała śrubka. Po odkręceniu śrubki i wyjęciu kostki, włóż ją w uprzednio wyjętą kostkę z przewodami i sprawdź czy prawidłowo działa (kluczykiem lub śrubokrętem). Jeśli nie działa prawidłowo to znaczy, że jest do wymiany - kupisz raczej w każdym motoryzacyjnym. Jeżeli jednak będzie działać prawidłowo,
@7uras: Sam to ogarniesz, tylko tej małej śrubeczki nie za bardzo widać, więc najlepiej sobie fotkę od spodu zrobić, aby wiedzieć gdzie się ona dokładnie znajduje i jak się do nie dobrać śrubokręcikiem - dostęp może być słaby.
@7uras: KUźwa zmylił mnie pierwszy komentarz ze stacyjką i głupotę wyżej napisałem. Zacznij od wyjęcia pokrętła od włączania świateł i odłącz go od kostki - jak zgaśnie to pokrętło do wymiany. Jak nie zgaśnie to dopiero przyczyna ze stacyjką opisana w poprzednich komentarzach.
Zmęczony jestem niespaniem i mnie zmyliła ta stacyjka.
@7uras: Po odkręceniu plastików i wyjęciu kostki z przewodami od dołu stacyjki, będziesz potrzebował mały śrubokręcik gwiazdkowy do odkręcenia plastykowej kostki od spodu stacyjki - jedna mała śrubka. Po odkręceniu śrubki i wyjęciu kostki, włóż ją w uprzednio wyjętą kostkę z przewodami i sprawdź czy prawidłowo działa (kluczykiem lub śrubokrętem). Jeśli nie działa prawidłowo to znaczy, że jest do wymiany - kupisz raczej w każdym motoryzacyjnym. Jeżeli jednak będzie działać prawidłowo,
W gogole się zindeksuje to może ktoś kiedyś też sobie znajdzie.


@dzana: przypomniałeś mi te wątki sprzed lat na forumach wyszukiwane teraz - znalazłem opis swojego problemu na phpBB by Przemo 2003. Temat zamknięty więc chyba problem: solved. Scrolluję na sam dół, a tam odpowiedź autora - dobra, problem rozwiązany, można zamknąć temat. xD