Wpis z mikrobloga

Szybki progress tmogów. Proszę się dokładnie przyjrzeć.
Kupowałem tmogi z ah na 4 różnych realmach (Na BL'u była największa bieda albo ktoś mi skupował itemy, albo ten realm umiera) oraz robiłem tanie tmogi z wszystkich profesji.
Zdjęcie miejsc przed rozpoczęciem tego try hardowego wyczynu nie jest z mojej postaci, bo zapomniałem zrobić screena.
Ogółem to spodziewałem się 31k apperancy, ale apetyt rósł w miarę jedzenia i co chwilę zawyżałem poprzeczkę.
Jest taki typ z 35390 apperances, którego bardzo chciałbym przegonić, aby go wyjaśnić, bo chłop się obraził o to, że nie był jedyną osobą w raidzie której mógł polecieć polearm i ja nie chciałem tej drugiej osoby, której mógł polearm polecieć kicknąć i do dziś do mnie nie piszę z tego powodu, więc typ jest konkretnie zafiksowany na tmogach. W dodatku bezczelnie dziwił mi się, jak można kupować tmogi z ah, po co to w ogóle, a ciekawe jak on zdobył te swoje 35390 apperancy. Żeby kasztana przegonić musiałbym robić te same questy na 4 różnych charach i klepać wszystkie dungi i raidy, jakie są w grze i robić je na 4 różnych charach (plate, mail, cloth, leather), ale nie pogrzało mnie jeszcze na tyle, bo jest to ogromnie czasochłonna czynność. Zarówno stare latanie od entrance do entrance, jak i zrobienie całego raidu, dunga od resetu do resetu. No i te questy... 4 razy to samo, od questgivera do questgivera, szanujmy się. Progresując w taki sposób psycha siadłaby szybciutko. Poza tym apperance dają po punkcie i są osoby z 25k apperances będące w TOP 100 Europe także szkoda czasu już na to więcej. #worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
Cechini_Mistrz - Szybki progress tmogów. Proszę się dokładnie przyjrzeć.
Kupowałem tm...

źródło: szybki pro progres

Pobierz
  • 2