Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych osiągnięć to właśnie przeszedłem pierwszy raz w życiu #mafia na #ps5 bo była w plusie. I jak ja żałuję, że dopiero teraz a nie 21 lat temu kiedy koledzy coś tam gadali o jakimś wyścigu a ja wolałem grać w strategie ekonomiczne.
Klimat filmów mafijnych, zajebiste postaci, wciągająca fabuła, policja reagująca na wykroczenia, cały ten otwarty świat opcjonalny, brak jakichś pobocznych gównozadań.
Jak ktoś nie grał to polecam.
#grykomputerowe #playstation
  • 11
@Zelazko_MPM: Dla mnie mafia za dzieciaka była za trudna, właśnie na tym nieszczęsnym wyścigu utykalem.

Szkoda ze twórcy olali sprawę i niewydali patcha 60 fps, bo już dawno bym łapał.
@Beeercik: Dwójkę przeszedłem jakiś czas temu. Ale po zakończeniu jedynki straciłem cały szacunek do Vito za udział w zabójstwie Tommyego. Trójki próbowałem chyba w grudniu i niestety za dużo tam otwartego świata a za mało liniowości i mi zupełnie nie podeszła.
Ale po zakończeniu jedynki straciłem cały szacunek do Vito za udział w zabójstwie Tommyego.


@Zelazko_MPM: To równie dobrze Tommego Angelo też nie szanujesz bo robił te same roboty co Vito czyli egzekucje dla mafii.