Wpis z mikrobloga

MAM SZKOŁĘ TANECZNĄ I MOI TANCERZE WYSTĘPUJĄ W KONKURSIE KTÓRY OCENIAM.

I DOSTAJĄ PIERWSZE MIEJSCE XD


@PlanetHell: a nie jest tak, że Egurola przechodząc do tvp zagwarantował sobie wykorzystywanie jego tancerzy przy każdej większej imprezie organizowanej przez tvp oraz transmitowanej przez tę stację? Nie chce mi się zagłębiać w temat ale wydaje mi się, że muzycy nie mają nic do gadania w sprawie tancerzy i odkąd Egurola jest w tvp to
@PlanetHell: napisz coś więcej o tym. Ale no, w niektórych stylach to normalka, nauczyciele często sędziują na konkursach a na konkurs może zapisać się kto chce, więc często jest tak że ktoś sędziuje swoich kursantów.
@Papinian: no ja też na jakimś tańcu towarzyskim się nie znam, ale w jakiś nowoczesnych bardziej socjalowych tańcach nikt nikomu nie płaci żeby sędziować, czasem osoby z wysokim poziomem mają darmowe wejściówki na eventy i wtedy jest od nich wymagane żeby zasędziowali. Szkół i społeczności jest multum, szczególnie na międzynarodowych konkursach więc jakbym trzeba było wyłączać wszystkie kombinacje gdzie nauczyciel sędziuje swojego ucznia to bardzo by to cały system skomplikowało (ale