Wpis z mikrobloga

@needer zależy czego oczekujesz.
Diablo 3 generalnie w tej chwili wygląda tak, że grasz jedynym słusznym buildem, sprowadzone praktycznie do klikadła jak z komórek. Co też może być fajne. Leci masa rzeczy, dużo się dzieje, rozwalasz potworki setkami.

Diablo 2 oferuje trochę wolniejszy gameplay, jest trudniejsze, przy czym daje dużo dużo więcej możliwości. Niektóre rzeczy odkryjesz lub do końca dopiero po dłuższym czasie. Oczywiście mówię tu o bardziej zaaawansowanym etapie gry i
  • Odpowiedz
  • 0
@m4rciniak: chodzi mi o grę tylko i wyłącznie single player nigdy nie miałem styczności z tymi grami, kiedyś za malolata z 15 lat temu grałem chwilę w 2
  • Odpowiedz
  • 0
@m4rciniak: kupiłem pakiet obie za 89 zł, gram w 2 i powiem tak.. Mega mi się podoba dawno mnie nic tak nie wciaglo :D z początku trochę ciężko było załapać co i jak ale po jakiejś godzinie już ogarniam i nie żałuję zakupu
  • Odpowiedz
@needer No to miłej zabawy :-) Po d2 trójka może wydawać się strasznie płytka.
Ale też ma jakiś tam swój urok.

Dobra cena tak czy inaczej za te 2 gierki. Nie zdziwię się jak ostatecznie skończysz online :-) bo d2 potrafi zachęcić do dalszego rozwijania postaci, samo wbicie maksymalnego lvl to osiągnięcie samo w sobie. A zdobycie najlepszych rzeczy to drugie.
Ja kiedyś grałem w d2 parę lat, teraz w remake jak
  • Odpowiedz