Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się taka jedna, dosyć stara już bardzo, obrzydliwa reklama coca coli. Z tego co widzę koncern chyba dołożył wszelkich starań, żeby reklama ta całkowicie zniknęła z pamięci ludzi którzy ją widzieli XD Nie wiem #!$%@?, może jednak mi się tylko wydaje, ale no dałbym sobie rękę uciąć, że taka reklama była. Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy są tu ci, którzy kojarzą to paskudztwo. Pokrótce opowiem co się tam #!$%@?ło.

Wypuścili kiedyś taką reklamę gdzie grupa ludzi siedzi w kółku przy ognisku i mają jedną butelkę coca coli. Każdy bierze łyk i podaje dalej w obieg. W końcu butelka dociera do takiego potwora co wygląda jak kupa gówna i cały jest pokryty śluzem. Bierze łyk i podaje dalej. Gość co dostał tę butelkę całą #!$%@?ą tym śluzem, wziął i zaczął wycierać ustnik o koszulkę i nagle muzyka stop. Cisza. Kamera skupia się na ludziach siedzących przy tym ognisku i ci się na typa patrzą jakby go chcieli zabić XD To gość już taki zaszczuty, podaje tę butelkę temu potworowi, ten znowu bierze łyka i oddaje. I gość z takim wyrazem twarzy typu "#!$%@?, jakoś to będzie" zamyka oczy i bierze do gęby tę #!$%@?ą śluzem butelkęXD I w tym momencie muzyka zaczyna znowu grać i wszyscy ponownie się dobrze bawią. I jeszcze na koniec kadr na tego gościa jaki to nie jest zadowolony XD

bardzo stara reklama, ale pamiętam ją tak dokładnie, jakby naprawdę się to wydarzyło. Pamięta ktoś? XD

#cocacola #pepsi #reklama #reklamy #historia #wtfcontent #obrzydliwe #wspomnienia #wspomnieniazdziecinstwa #cringe
  • 3