Wpis z mikrobloga

TL;DR:

Czy usunięcie dnia Lower Power z PHUL i zastąpienie go dwoma dniami pływania ma sens?

Jadę już jakiś czas 5/3/1 BBB Beefcake, razem z 1 dniem pływania tygodniowo. To będzie 5 treningów w tygodniu. Czasem jednak czułem że nie starcza mi pary w nogach na pływanie po dniach treningowych nóg, szczególnie w najcięższym tygodniu 5/3/1.

Teraz muszę zwiększyć częstotliwość pływania do 2 dni w tygodniu. Biorąc pod uwagę że mój trener daje mi spory wycisk tam i najbardziej odczuwam to w nogach, wątpię abym dał radę jechać 2 dni siłowe nóg w tygodniu i 2 dni pływania, zabraknie mi mocy na pływanie po prostu.

Myślałem więc o przejściu na PHUL, oraz usunięciu z niego Lower Power day. Trening wyglądał by więc tak:

Upper Power
Pływanie
Upper Hypertrophy
Pływanie
Lower Hypertrophy

Ma to sens?
#mikrokoksy
  • 2
@Zoriuszka: Usunięcie dnia Lower Power z PHUL i zastąpienie go dwoma dniami pływania może mieć sens, jeśli Twoim celem jest zwiększenie częstotliwości pływania, ale jednocześnie chcesz uniknąć przeciążenia nóg. PHUL to program treningowy, który skupia się na treningu siłowym i hipertroficznym, a dodatkowe dni pływania pozwolą Ci na poprawę kondycji i wytrzymałości.
Usuwanie dnia Lower Power oznacza jednak, że będziesz miał mniej treningów siłowych w ciągu tygodnia, co może wpłynąć na
@Twoja_tata:
Wklejanie odpowiedzi napisanej przez GPT nie jest słuszne, ponieważ osoba, która zadaje pytanie na forum, oczekuje odpowiedzi od innych ludzi, a nie od sztucznej inteligencji. GPT jest programem komputerowym, który generuje odpowiedzi na podstawie wzorców i algorytmów, a nie na podstawie doświadczeń i wiedzy takiej, jaką posiadają ludzie. Odpowiedzi generowane przez GPT mogą być poprawne, ale nie zawsze są one odpowiednie dla konkretnej sytuacji lub problemu, z którym boryka się