Wpis z mikrobloga

@Denatur0v: jak narazie większość celów, które rossja "osiągnęła" dzięki elementowi zaskoczenia zrobiły idi na ch*j i tyle z tego było. Teraz tylko miotają się russkie w amoku, tak jak ty miotasz się i robisz fikołki, aby udowodnić mi, że rossja wygrywa tę woj... operację specjalną (specjalną chyba dlatego, że przywódcy i generałowie mają dodatkowy chromosom xD), żeby zarobić kilka rubli.
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: to rodzaj modlitwy? Myślisz, że jak będziesz to co dzień postował to putin tak zrobi? To dodaj jeszcze jeden punkt, rozpad związku radzie.... znaczy federacji rosyjskiej. Tylko tym razem tak na dobre
  • Odpowiedz
Myślisz, że jak będziesz to co dzień postował to putin tak zrobi?


@europa: oczywiście że tak nie myślę. Ten post ma na celu wyśmianie was, bo postujecie takie rzeczy już ponad rok, a Ukraina dalej nie chce się poddać (i dobrze!)
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: Nie sądzę żeby rosja wygrała wojnę gdyż ich cele początkowe były dużo bardziej ambitne i oczekiwana społeczne są większe. Dojdzie najprawdopodobniej do pata i obie strony zgodzą się na zachowanie tego co mają. Aktualnie trwa ofensywa na Bachmut i większość analityków zachodnich jest zgodna że miasto najprawdopodobniej padnie czy zdobędą cały Donbas to ciężko stwierdzić ale jest to możliwy scenariusz. Pisanie o dodatkowych chromosomach u ruskich jest nie tylko głupie
  • Odpowiedz
Dojdzie najprawdopodobniej do pata i obie strony zgodzą się na zachowanie tego co mają


@Denatur0v: no to lepiej nie się rossja pospieszy, bo niedługo Ukraińcy zaczną odbijać ziemie które stracili w wyniku poprzedniego ataku.

btw już jakby trochę za późno na próbe udawania racjonalnego i bezstronnego. Wiem że to wasza taktyka na tych, którzy was rozgryźli, ale za szybko odsłoniłeś wszystkie karty. Ich zasłanianie nic ci nie da, bo już je
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: Ukraina okienko na kontrofensywy już miała i wykorzystała je do zdobycia Chersonia i terenów Charkowa wątpię aby znów odzyskali inicjatywę strategiczną po tym jak rosja ogłosiła mobilizację.
  • Odpowiedz