Wpis z mikrobloga

Zostal tu jakiś znawca yerby?

Robię trzecie podejscie do tego gówna bo bardzo chce się przestawić z kawy. Ale ten smak...
podejrzewam że tak smakuje ta woda ze sloika z petami co ludzie czasem używają zamiast popielniczki (°°
Nie wiem może ja jakaś zła kupuje.
Możecie polecić coś łagodnego tudzież choć minimalnie zdatnego do picia ?

#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba
WiesniakzPowolania - Zostal tu jakiś znawca yerby?

Robię trzecie podejscie do tego g...

źródło: temp_file.png6874556319235299476

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania na początek nie polecam ludziom czyściocha ale coś z dodatkami. Dobrym wyborem jest CBSe z guaraną. Później można testować trochę lepsze ale nadal mało pylaste np. La merced. Woda najlepiej o temperaturze 70-80°C i mała/średnia ilość suszu.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: @OcelotEater: Piewszą miałem z zestawem startowym- Mate wild energy- smakowało jak pety wymieszane z najtańszym chemicznym energetykiem. Potem jakąś Amade, a teraz mam CBSe hierbas cuyanas. Obie smakują jak pety. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Podoba mi się jak to fajnie pobudza ale musze zrobić cos ze smakiem. Cukier nie pomaga. Robi sie jeszcze obrzydliwsze.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania Niemożliwe że nie lubisz yerby na pewno jakieś giwno piłeś serio jakie pety co ty gadasz złe piłeś mówię ci złe piłeś inne spróbuj ja ci załatwię inne nie da się nie lubić yerby co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: @OcelotEater nie wiem, po co się męczyć. Mnie od początku wchodziła i nie kombinowałem z żadnymi dodatkami ani markami. Yerba to yerba albo się lubi, albo nie.

Jest jeszcze bliźniak Yerby – Guayusa. Sam nie miałem okazji spróbować, ale może ty powinieneś. Ma w sobie więcej kofeiny, niż yerba, czy guarana (tu zależy od źródeł, ale powiedzmy, że podobnie). Ma też trochę inne działanie. Jest też droższa. Jak
  • Odpowiedz