Wpis z mikrobloga

#zwiazki #!$%@? mnie strasznie moja różowa. Na początku znajomości czyli ok rok temu była strasznie nagrzana na mnie i co chwilę coś chciała w "łóżku" działać. Jak wychodziła z inicjatywą to nigdy jej nie odmawiałem. Ostatni miesiąc lub dwa gdy JA coś proponuje i mówię jej, żeby się np umyła i daje do zrozumienia że coś będziemy działać to mówi, że nie chce już tego robić, bo tutaj zacytuję " że nie chce już tego robić, bo uważa, zeb oboje się ponizamy i nie mamy szacunku do siebie" a ja takie WTF? Jak ona proponowała i miała chcice to wszystko było *urwa ok. Wtedy się nie poniżała, a jak teraz jej trochę przeszło i ja wychodzę z inicjatywą to takie rzeczy wygaduje. Już nie pierwszy raz takie coś wygaduje, że ona przemyślała pewne sprawy, a jak się nie widzimy np 2 tyg to sama się do gaci dobiera. Taka hipokrytka że ja #!$%@?
  • 16
@AnonimoweLwiatko: jestem jej 3 chłopem z którym wszędzie jeździ. Zwiedzamy miasta w Polsce, robimy różne rzeczy więc to normalne chyba w związku żeby się nie prosić o sprawy łóżkowe jeśli ich nie ma tygodniami? Z poprzednim chłopem z którym byla to siedziala jedynie w domu i z nim zerwała