Wpis z mikrobloga

@Korda: No szkoda że HMD Global nie potrafi zbytnio w telefony - poszli w ekologię i próbują wcisnąć tel który jest wart z 1,5k za 2,5k, naprawdę powinni przemyśleć bo to ich tylko pogrąży, od serii X/G coraz gorzej. Fajnie właśnie jakby przepisali tą apkę z WP na Androida, ale właściwie nie wiem czy warto mieć w ogóle jakiś nadzieje na to że HMD Global będzie chociaż na poziomie Motoroli
@dev1ance niby „przepisali“, ale to kompletnie nie to (podróba na miarę chińczyka). Brakuje wielu opcji (w tym wspomniany przeze mnie ActionShot) (co było mi ostatnio potrzebne, a nie ma do tego aplikacji), czy usuwanie obiektów. Ponadto jest powolna przez dodanie zbędnej animacji przy wysuwaniu opcji. Później się nie bawiłem, bo mnie już rozczarowała i zdołowała.

Myślę czy sobie nie kupić jeszcze raz Lumii (jako drugi telefon), albo reanimować mojej
Pobierz Korda - @dev1ance niby „przepisali“, ale to kompletnie nie to (podróba na miarę chińc...
źródło: b5e836639c5b94bcd6a3d9dc243a9fe2faf2efe062d9e358df370e4ecc2a4152 Mały
@Korda: Przecież ta ich apka to właściwie to samo co ma się na Motorolach czy innych telefonach z Androidem xD Więc ostatecznie i tak najlepszy jest Gcam(no niestety) No i akurat animacje według mnie są potrzebne, ale no w przypadku apki aparatu powinny być szybkie. Ale no Nokie od HMD Global jak na początku wydawało się że może coś z tego będzie, a im dalej tym gorzej, jakby nie mieli w