Wpis z mikrobloga

Mam taki protip dla wielu ludzi, którzy odbili się od #theoffice - pierwszy sezon jest mega nudny (sam się trzykrotnie od niego odbiłem), więc jeśli ktoś chciałby ten #seriale sprawdzić, to warto zacząć od drugiego, a wtedy jest bardziej przystępny.
Owszem, tytuł nadal może odrzucać cringe`owymi scenami, jednak ma do tego więcej śmiesznych scen, więc łatwiej się w ten świat wciągnąć.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz
hacerking - Mam taki protip dla wielu ludzi, którzy odbili się od #theoffice - pierws...

źródło: 615MPacH9qL

Pobierz
  • 10
@hacerking: Może to jest dobra rada, bo jak puściłem od początku, to po pierwszym odcinku dałem spokój. Podobnie nie rozumiem fenomenu HIMYM. Tak generycznego i nieśmiesznego sitcomu dawno nie widziałem. Przynajmniej po pierwszym odcinku.
Lubiłem za to Big Bang Theory, ale jak niedawno włączyłem losowy odcinek, to zdjęła mnie żenada (to chyba był już z tych, których nie oglądałem, bo zmienił się w komedię romantyczną).
@Altar: Polecam sprawdzić pierwszy odcinek drugiego sezonu, bo jeśli wtedy się odbijesz, to wtedy serial jest nie dla ciebie.

PS U mnie jest tak, że raz fajnie się to ogląda, po czym taki cringe mnie łapie, że po prostu to przewijam, po czym dalej dobrze się bawię.