Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: @programista15cm auto kupiłem w zimie i dostałem zimowe nówki, ale letnich nie chcieli dać :/

Ile taka opona wytrzyma? Z 5 sezonów i 100k km? Parę stówek na 5 lat to żadna różnica. Ważne żeby były niezawodne i dobrze trzymały przyczepność. Generalnie jeżdżę spokojnie, bez gwałtownych hamować czy startu z piskiem.
Ważne żeby były niezawodne i dobrze trzymały przyczepność. Generalnie jeżdżę spokojnie, bez gwałtownych hamować czy startu z piskiem.


@Chris_Karczynski: to wejdz na oponeo i w premium w Twoim rozmiarze sa najtansze ~~430/szt yokohamy (to tez premium, bardzo zblizona jakosc do Twoich). Potem poszukaj jeszcze lepszej ceny, bo pewnie znajdziesz.

Jak uzywki to tylko od wulkanizatora (importera posalonowych) z gwarancja. Ale daj spobie spokoj jak zamierzasz 5 lat na nich jezdzic.
@Chris_Karczynski: Stary to nie sa lata 90 ze opona jebnie sama z siebie xD Kup jakiekolwiek opony firmy produkującej opony a nie chińskie gówno i na 100 % będziesz zadowolony. Miałem Nokiany za 3 tysiace a teraz mam Debice za tysiac i wiesz jaka jest rozncia ? Znaczka na oponie... Serio przez 15 lat za kółkiem przerobiłem troche tych opon...
@Chris_Karczynski: weź te 205 65. Są tańsze, węższe i większy balon. Będzie większy komfort. Przy emeryckiej jeździe to wyjdziesz na duży plus.

Ziom jeździłem po 30kkm na używanych 5-8 letnich z gwarancją od wulkanizatora (posalonowe leżaki z dużym bieżnikiem, dobrze przechowywane).
Nigdy nic nie strzeliło. Teraz jeżdżę na nowych bo lepiej zarabiam

Żeby strzeliło opona musi być spracowana. Żadna opona premium ani nawet chińczyk nowy Ci nie strzeli