Wpis z mikrobloga

Kolacja #cateringdietetyczny #kuchniavikinga

Pierwszy raz w życiu jadłam tofu. Danie jest ciekawe, ale nie współgra z moimi kubkami smakowymi.

Moja ocena 4/10

Jeśli chodzi o tofu, bo może ktoś też nie jadł. Ma ono konsystencję takiej pianki, jest miękkie. Samo w sobie smaku jakiegoś specjalnego nie ma.

Czy polecam to danie? Polecam spróbować, bo to coś co raczej wiele osób na co dzień nie je i warto próbować nowych smaków i przekonać się samemu czy mu to akurat zasmakuje

#kolacja #jedzenie #jedzzwykopem
Rruuddaa - Kolacja #cateringdietetyczny #kuchniavikinga 

Pierwszy raz w życiu jadłam...

źródło: temp_file.png1732098885286978340

Pobierz
  • 3
@Rruuddaa: z zamiarem spróbowania czegoś nowego idę do miejsca gdzie wiem, że będzie przyrządzone w najlepszy sposób. Wiedząc co jak powinno smakować można próbować coś z "paczki" czy też samemu przygotować.
@Rruuddaa tez na poczatku sie brzydzilem tofu. jak zjadlem kilka razy dobrze zrobione to uwielbiam. jest dobra wkladka bialkowa jak akurat nie chce sie miesa, albo chce zeby danie bylo lzejsze
@Banita2025 w normalnych sytuacjach tak, ale kiedy jest się na cateringu z możliwością wymiany posiłku i tylko ten catering w ciągu dnia się zjada, to zamiast zamienić danie na "pewniaka" warto również spróbować czegoś nowego