Wpis z mikrobloga

@Dr_Melfi: @bocznica Ja kiedyś oglądałem jedną 125, która była dwuśladem. Dobrze, że z kumplem pojechałem i na prostej drodze zauważyłem, że jak kumpel jedzie, to się opony w jednej linii nie zgrywają :D #!$%@? i tak się sprzedała.
@Dr_Melfi: jak nie jeździłeś wcześniej to seta git wybór ale czy ktm to bym się zastanowił, wzrost masz wagę masz, dobijesz z 10 kg na wadze i będziesz chciał ćwiare
@Dr_Melfi: #!$%@? pomysł, seta exc nie ma dołu za to wszystko na górze, bez wcześniejszej praktyki sprzęt Cię umęczy zanim się nauczysz albo nawet zgruzuje, wysilona seta nie daje miejsca na błędy na gazie a do kontroli gazu i do paru innych rzeczy to trzeba mieć poprawną technikę jazdy
Poza tym ten silnik nie lubi mało gazu.
To już dużo lepszy jest EXC 200 jest bardziej liniowy, choć ja bym proponował
@ja_tu_tylko_na_moment: No właśnie z tego co czytałem to naprawa nie jest jakaś trudna przy dwusuwach, jeśli chodzi o koszty tego to wiem że są sporę ale liczę się z tym i nie mam problemu.
@beritt Pewnie tak, ale wole zacząć od czegoś mniejszego
@TYLKOjazda_Testy_Nowosci_Porady Ogólnie podoba mi się wygląd, będę używać raczej w terenie, sporadycznie ulica. Z tego co się orientowałem to kat. B wystarczy i sporo KTM widziałem normalnie z
@Dr_Melfi: Synu, jedyne co na pewno masz to brak pojęcia i deficyt pojmowania słowa pisanego.

Nie ma i nigdy nie było EXC na kategorię B, ewentualny kwit na 15 KM to lewizna że aż w oczy szczypie.

GX
KTM EXC 125
@Dr_Melfi: jeśli chcesz pojeździć w terenie to exc125 będzie w sam raz. Zwróć tylko uwagę czy w dowodzie ma wpisane 11KW bo one normalnie miały 30 parę KM mocy.
Jak radzi @Man_of_Gx DT125 absolutnie nie bierz bo to ciężki i słaby mógł i każdy piasek i górka go pokona. W dodatku amortyzatory absolutnie nie nadają się do skoków i szybkiej jazdy w terenie.
KTM exc125 to dobry wybór. Pamiętaj tylko że
@mpetrumnigrum: No nie.
Normalny, niekastrowany detek idzie po piachu, tylko po set metrach się grzeje, podjazdy też robi, nie robi zawias czyli w terenie jedziesz wolniej niż byś pojechał EXC. Słabo skacze ale ja widziałem gościa co skakał na DR125 a to jest kanapa z silnikiem do wycieraczek a ja sam #!$%@?łem na detku skok że cud że ja żyję a sprzęta nie połamało.

Gx