Wpis z mikrobloga

Siema mirasy stulejasy

Nie mogę już wytrzymać. Zakochałem się do szaleństwa w koleżance (a tak właściwie to prawie dziewczynie a może i już dziewczynie) mojego dobrego jak nie najlepszego kumpla. Ona chodzi z nim do szkoły, jeżdżą razem busem i jest zainteresowana nim i można powiedzieć że on sobie ją już zaklepał a mnie widziała tylko kilka razy gdy byłem z nim więc raczej nic z tego nie będzie. Kręcą ze sobą już kilka miesięcy w różnym nasileniu co prawda ale wszystko wskazuje na to że niedługo będą że sobą. Jest 9/10 i wygląda tak jak moja wymarzona laska. (Tak btw kolega jest 6/10 (imo, no homo) lecz ma gadane więc blackpill obalony wariaty)
Płacze, zadręczam się, nie mogę przestać o niej myśleć, w swojej głowie ciągle tworzę fałszywe scenariusze, właściwie to myślę tylko o tym.
Całą energię której i tak mam znikome ilości marnuję na to.
Nie jestem #!$%@? co patrzy tylko na wygląd ale nie będzie takiej drugiej ślicznej.
Nie ma ideałów lecz ona jest nim w 95%. Czuje że będę szczęśliwy tylko z nią, jestem w nią zapatrzony jak w obrazek i jestem strasznie zazdrosny, jak pomyślę że on by mógł ją dotykać, całować czy ruchać to mnie #!$%@? jasny strzela. Ja nigdy nie będę miał takiej dobrej dupy. i to mnie właśnie boli, że nie będę mógł być z ideałem czyli z nią. Rozmawialiśmy o tym nie raz i jak tak dalej pójdzie to się pokłócimy...
#!$%@? poradźcie coś na poważnie bez naśmiewania się ze mnie i pisania "ok oski" bo chyba popełnię Piotra Łuszcza jak nie przestanę się zadręczać.

#incel #przegryw ##!$%@? #stulejacontent
#magik
  • 10
@Ebebepuu73838: szczerze to dobrze by było zdać sobie sprawę że taka sytuacja wystąpi pewnie jeszcze kilka razy w Twoim życiu. Zwłaszcza że wygląda na to że skupiasz się na wyglądzie zewnętrznym, bo nie znasz jej za dobrze. Głowa do góry i nie ma co się poddawać po każdym zauroczeniu.
rozumiem, że ma podpisaną umowę z jakąś agencją modelingową


@reydel: ale się zesrałeś. Beauty is in the eye of the beholder, przegrywie.
@Ebebepuu73838: Ogarnijcie jakieś wspólne spotkanie z jej koleżankami i startuj do koleżanek. Może ta dziewczyna kolegi sprzeda wam cynk, której się podobasz.

Jak lecisz na jej wygląd, to weź jej zdjęcie, a następnie włączaj i wyłączaj odbicie lustrzane - podkreśli to jej wszystkie asymetrie i defekty, skupi twoją uwagę na tym, a tobie zejdą różowe okulary.
@26Five: no może nie jest boginią bo ma np. krzywy nos ale akurat się złożyło że dzis ja widziałem i próbowałem sobie wmówić że nie jest taka piękna żeby wkoncu wyszła z mojej głowy i chyba mi wychodzi coś, ale i tak jest bardzo ładna. Spotkać taką dupkę ciężko będzie a z nią być to już wogóle...