Wpis z mikrobloga

@Dryvalley

@L3gion: ja np mam frytkownicę w kotłowni(bo w kuchni #!$%@?) i sobie podłączyłem takie gniazdko na wifi które odpalałem żeby olej się nagrzał i po jakichś 5 minutach szedłem z frytkami żeby wrzucić do rozgrzanego oleju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jak posprzątasz w kuchni to przestanie #!$%@?ć i będziesz mógł zabrać frytkownice z kotłowni
wifi interesowało mnie bardziej poje


@Gmeras: też byłem pewien że poda model, akurat szukam jakiejś frytkownicy beztłuszczowej. Wiem że ma RRSO 0% super, dzięki.
@Gmeras: teraz już nie ma tak dobrze. przy "tanich" rzeczach już trudno o ofertę z ratami 0. Za to od #!$%@? jest rat oprocentowanych, czyli tak jak kiedyś, że płaciłeś więcej za ten produkt niż jakbyś kupił bez rat. I często jak już są te raty 0 przy tańszych produktach czyli np 1000zł 1200zł to jest jedna oferta na krzyż i ma podbitą o 50-100zł cenę względem ofert bez rat.
Ale
też byłem pewien że poda model, akurat szukam jakiejś frytkownicy beztłuszczowej. Wiem że ma RRSO 0% super, dzięki.


@RaVek: mnie moja namówiła na tą: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/air-fryer-ninja-ag551eu-z-grillem

Początkowo byłem sceptyczny, ale muszę przyznać, że niepotrzebnie bo urządzenie naprawdę się sprawdza. Frytki (i to nie mrożone, a ze świeżych ziemniaków) wychodzą świetne, żarełko (pizzę np.) odgrzewa w 2-3 minuty tak, że jest ciepłe i chrupkie (podobnie zwykłe pieczywo), a nie twarde, a dodatkowo ma
teraz już nie ma tak dobrze. przy "tanich" rzeczach już trudno o ofertę z ratami 0. Za to od #!$%@? jest rat oprocentowanych, czyli tak jak kiedyś, że płaciłeś więcej za ten produkt niż jakbyś kupił bez rat. I często jak już są te raty 0 przy tańszych produktach czyli np 1000zł 1200zł to jest jedna oferta na krzyż i ma podbitą o 50-100zł cenę względem ofert bez rat.

Ale już okolice
@Dziwna_mina: wiadomo że z oleju lepsze tylko dupa szybciej rośnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
posiadałem wcześniej inna frytkownice służyła mi do odgrzewania innych produktów tylko miała jedna wadę miała za mały kosz i mało się w niej mieściło. A rozgrzewać cały piekarnik czasem mija się z celem ( ͡° ͜ʖ
ale wiesz, że te frytki to nie są frytki i nie smakują jak frytki?


@Cernold musisz go uświadomić że cos co mu smakuje nie spełnia umownych ram by było nazwane frytkami i nie ma prawa mu smakować xD
była w tej samej cenie co bez wifi interesowało mnie bardziej pojemność kosza (σ ͜ʖσ)


@Gmeras: a nawet była 10zł taniej wersja z wifi niż ta bez, to jest prawie to samo, tylko kwestia wifi, więc też bym brał z. Teraz bez wifi jest tańszy.

@Gmeras: Kurde zazdro, byłem stacjonarnie bo tam był za 399zł ale wszystko się wyprzedało pierwszego dnia, wiec