Wpis z mikrobloga

@Bjorn_Skurvensen: Nie, dranie nie przyjmują butelek zwrotnych których nie mają w ofercie (nawet jak kiedyś mieli). Jeszcze rozumiałbym gdyby chodziło o cały browar bo z nim nie współpracują i faktycznie mogło by to stanowić problem ale jak mi nie wzięła zielonego Ciechana a biały nie stanowił problemu to poważnie bez jaj. Szukam miejsca gdzie nie zostanę z połową plecaka pustych butelek.
@modzelem: Nie przyjmują butelek których nie mają w ofercie, nawet jeśli są to butelki które kiedyś mieli albo jeżeli mają inne piwa tego samego producenta w identycznych butelkach.
@dran2: wydaje mi się, ze brali wszystko, ale patrzyłem w regulamin - masz rację. Zastanawiam się co poza browarem koczkodan jest w zwrotnej a nie ma w kerfie.
@modzelem: Co chwila coś, powtarzam się znowu ale oni nie patrzą na browar ani nawet na wzór butelki tylko na kod kreskowy. Coś było limitowane na święta, coś na lato, czegoś nigdy nie mieli pomimo tego że mają inne z tej samej firmy albo coś przestali mieć albo nawet producent coś zmienił i teraz jest nowe i już nie oddasz.