Wpis z mikrobloga

@gieorgijowna:

osemka w pelni wyrznieta i prosta, szkopul w tym, ze w dziasle jest ropa (ale nic nie boli) i boje sie, ze moze mi sie cos stac, nie wiem zapalenie rozleje sie na organizm

i nie wiem czy czekac (mam juz termin) czy prywatnie wyrwac szybko
@cppguy: hmm pytanie co znaczy, ze w dziąseł jest ropa - wiem, ze tobie ciężko to określić. Czy to ropień, czy utrudnione wyrzynanie. Czekanie z ropniem to trochę wątpliwa wg mnie, jako osoby zajmującej się chirurgią stomatologiczna osoby. Ale liczę na to, ze lekarz wiedział co robi. Dostałeś na tą „ropę” jakiś antybiotyk? Czy po prostu masz czekać 2 miesiące i liczyć na to, ze nic się nie wydarzy i bolec
@cppguy: do czego trzeba chirurga szczękowego? XD gadasz bzdury, ja jestem "zwykłym" dentystą i rwe ósemki. A jak są jakieś zatrzymane to kieruję do chirurga stomatologicznego, nie zawracam głowy takimi bzdurami chirurgowi szczękowemu.
@voliereen: wszystko zależy od tego jakie ósemki, ale naprawdę bardzo, bardzo rzadko zdarza się, że ósemka jest tak głupio położona, że nie wystarczy chirurg stomatologiczny, musi być twarzowo-szczękowy.