Wpis z mikrobloga

Witam. Niedawno nawiązałem umowę (3 miesiące temu) z przedstawicielem Vectry @Excel123 i zostałem zrobiony w #!$%@?.
Pan obiecuje bonusy/dodatki (dorzuca coś od siebie w tym przypadku HBO na poł roku).
Umowa przychodzi po dwóch tygodniach, nie ma w niej mowy o żadnych bonusach - na infolini każą się kontaktować z pośrednikiem ( @Excel123 ) z którym podpisałem umowę, a który ma #!$%@? na mnie bo już zarobił. Przed podpisaniem umowy Pan dzwoni, zachęca a po podpisaniu umowy nawet nie odpisuje na wiadomości. NIE POLECAM

#vectra #telefony #telefoniakomorkowa #januszebiznesu
  • 13
@kidi1: kilka dni po włączeniu numeru nawet kobieta na infolini mi mówiła że trzeba poczekać aż wniosek przejdzie i wtedy będę mógł się zalogować na usłudze HBO. Dopiero za następne dwa tygodnie chłop na infolinii mi powiedział że nie mam przypisanej takiej usługi i mam sie kontaktować z pośrednikiem.
@kidi1: wiem że się w #!$%@? dałem zrobić, chodzi mi bardziej o to by ktoś inny się nie dał zrobić, sieć ogólnie Ok. Bardziej pije do nieuczciwości innych ludzi.
@kidi1 @tootomek @Rabusek
Wszyscy powiązani otrzymali już wiadomość PW z propozycją rozwiązania problemu.

Jeden z Was powinien dostać usługę HBO MAX na 6 miesięcy systemowo od Vectry - ktoś w back office faktycznie dał tam czterech liter i koniec końców nie zostało to wprowadzone. Żeby wszyscy byli zadowoleni pokryję Ci koszt tej usługi ze swojej kieszeni, zerknij na PW.

Druga osoba przenosiła kilka numerów w pakiecie z innymi usługami, podała na początku