Wpis z mikrobloga

Pytanie dla wszystkich oszołomów i pelikanów łykających ponownie wyborczy bełkot o robakach, zakazie mięsa i używania samochodów. Co się stało z obrzydliwym rozkradaniem polaków przez Żydów pod przykrywką ustawy 447?


#bekazprawakow #konfederacja #mentzen #447 #korwin #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
Clefairy - Pytanie dla wszystkich oszołomów i pelikanów łykających ponownie wyborczy ...

źródło: OTYwL3VfMS9jY19iYzNkZS9wLzIwMTkvMDUvMTIvODI1LzQwNC85NWU2NzIwYTFlODc0YTY3OTE1ODkxNDNhMjM3N2IxZS5qcGVn

Pobierz
  • 17
oni mieli kiedykolwiek rację z tymi ich grozbami/przepowiedniami?

@rzymski_ntp: Nie, oni zawsze bzdury gadają. Ustawa 447 nie została wprowadzona, UE wcale nie podpisała zakazu sprzedaży samochodów spalinowych po 2035 i absolutnie nikt nie chce zakazać mięsa i zmuszać do jedzenia robaków. No i pamiętasz, kiedy straszyli groźnym koronawirusem, zakazywali wychodzenia z domu i chcieli zmuszać do szczepień, a potem się okazało, że z tym covidem to jedna wielka ściema, a szczepionki
@rzymski_ntp: czyli zamykanie gospodarki i ludzi w domach na kwarantannie, przymus szczepień w wojsku, kody QR z certyfikatem szczepień żeby iść do kina czy na pizzę. Patologiczne nauczanie zdalne, mandaty za brak maseczki. Brak diagnostyki i leczenia innych chorób i przeciwdziałania. Ludzie, którzy umierali w ambulansach bo żaden szpital nie przyjmował. To wszystko było według ciebie uzasadnione?

Iks de
UE nadaje bardzo dobry i korzystny kurs do rozwoju nowej lepszej technologii, a wy się sracie, że nie kupicie kopciucha opartego na eksportowych surowcach.


Prawactwo to największy wróg zachodniej cywilizacji.


@Clefairy: ale prawactwo nie mowi ci czym masz jezdzic i co jesc. Moze w koncu lewica ogarnie, ze jesli naprawde ta technologia ma sens, a narazie wydaje sie, ze nie ma m.in. przez baterie, ale jesli ma sens to ludzie sami
@93michu93: tak szczerze to gówno mnie obchodzi co chce Janusz gdy grozi nam katastrofa klimatyczna (osuszenie afryki, fale emigrantów) i takie ustawy tylko przyśpieszają pracę nad rozwojem technologii i wymusza zmiany na całym świecie. Geopolityka nie może brać pod uwagę co jakiś Mirek spod Grójca uważa o elektrycznych samochodach.
tak szczerze to gówno mnie obchodzi co chce Janusz gdy grozi nam katastrofa klimatyczna (osuszenie afryki, fale emigrantów) i takie ustawy tylko przyśpieszają pracę nad rozwojem technologii. Geopolityka nie może brać pod uwagę co jakiś Mirek spod Grójca uważa o elektrycznych samochodach.


@Clefairy: no, no, juz Nil wysycha przez mojego starego grata, cale szczescie, ze Chiny zmienily podejscie i juz przestaly produkowac CO2. Europa to jest pikus, przy Chinach i Stanach
@Clefairy: nie wiem czy troche masz sprany mozg czy cos ale myslisz, ze jak zaczeli uzywac lokomotyw albo samochodow to ludziom zakazali koni? Ej, Franek zostaw konia bo samochod lepszy!? NIE! Ludzie mogli sobie wybrac i widzieli, ze kon nie ma szans nadazyc za autem.

Jesli te twoje super elektryczne auta beda mialy sens i beda kosily konkurencje to wspomniany wyzej Mirek spod Grojca tez to ogarnie i kupi sobie
@rzymski_ntp: ok, moja wolność i mój wybór to zaprogramowany bunt, twoje zgadzanie się na wszystko to wolne myślenie rozumiem?

Ja nie jestem przeciwnikiem szczepień, jak chcesz to się szczep, zresztą sam się zaszpdycowalem. Rób co chcesz ale nie zmuszaj do tego innych, nie chcą to nie, nie twoja sprawa