Wpis z mikrobloga

Polećcie jakąś grę na xboxa, gdzie nie ma wciskanej poprawności politycznej, lgbt, brzydkich ludzi z różowymi/fioletowymi włosami, mniejszości etnicznych i innego gówna. Gry, które spełniają te kryteria to np. Dark Souly, Red Dead Redemption 2, Kingdom Come Deliverance. Gry które odpadają to np. Assassin's Creedy, Forza Horizon 5, The Last of Us , Hogwarts Legacy, Need For Speedy, w sumie to tak 95% współczesnych gier, dlatego ten post.

#gry #xbox
  • 17
  • 0
@nobrain: nie, po prostu nie chcę, żeby wciskano mi LGBTowskiej propagandy na każdym kroku, w każdej grze AAA. Tak wyglądają postacie w najnowszym Need For Speed Unbound. Muszą być debilami jeśli myślą,że normalni ludzie tego chcą. Całe szczęście powoli woke culture idzie w odstawkę, bo korporacje zaczynają dostrzegać, że na tym długo nie pociągną. Stąd tak duże zwolnienia ostatnio w Big4 tj. Amazon, Facebook etc. a także w Hollywood. I całe
cybher2 - @nobrain: nie, po prostu nie chcę, żeby wciskano mi LGBTowskiej propagandy ...

źródło: Capture

Pobierz
  • 0
@L3gion: no tak, ale co innego, gdy jedna postać jest LGBT w grze, a co innego, gdy 95% postaci, jak np. w najnowszym need for speed. Lewactwo to rak i całe szczęście ludzkość się obudziła (sic!) i powoli dostrzega, że ta satanistyczna ideologia pożera wszystkie dziedziny życia. Zwolnienia w IT i w słabe wyniki produkcji Hollywood nastrajają pozytywnie.
  • 0
@nobrain: nie jestem odosobniony w takiej opinii. Na YT jest wiele ludzi, którzy myślą podobnie. Co więcej są to również kobiety z Ameryki. Tutaj przykład:
cybher2 - @nobrain: nie jestem odosobniony w takiej opinii. Na YT jest wiele ludzi, k...
ludzkość się obudziła (sic!)


@cybher2: ależ oczywiście, klaus stwierdził, że nie pykło z wefem i sobie poszedł, lewactwo is no more( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, będzie jeszcze gorzej