Wpis z mikrobloga

Tęsknię za tym... Zapach letniego wieczoru.. Bieganie,zabawa, piłka nożna,deskorolka, motorynka,quad,śmiech, żarty,
Ehhh roku 2008 2009 wróć.... 8,9 letni ja to najszczęśliwszy ja.
Był luzzz zero stresu niczym się człowiek nie martwił,plany na co najwyżej następny dzień XD cele nie odległe...
Brakuje mi tego dziecięcego szczęścia.

#depresja #przegryw #gorzkiezale #nostalgia
L.....n - Tęsknię za tym... Zapach letniego wieczoru.. Bieganie,zabawa, piłka nożna,d...

źródło: temp_file.png4008066999669822159

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@LonNon: aż się łezka kręci w oku, wiele bym dała żeby znowu być smarkula mieć wakacje które wydają się nie mieć końca bawić się z każdym i nie mieć spin bo wszyscy się lubimy, pogłaskać cielaczka, a potem dawać pieskowi kawałki kiełbaski z grilla jak nikt nie patrzy, a moim największym zmartwieniem było czy jak tata wróci z pracy to będzie chciał pojechać z nami nad jezioro. Meczy mnie okrutnie ze
  • Odpowiedz
@LonNon: najlepsze przed nami? Jak z roku na rok to jest coraz gorzej tbh i nic nie zwiastuje poprawy chyba ze wygram w totka to chociaż mieszkanie bym miała własne XD
  • Odpowiedz
@LonNon: @jetlag z tego co wiem to ciągłe nostalgiczne wracanie do przeszłości nie poprawia humoru i nie działa pozytywnie na nastruj. Trzeba znaleźć szczęście w teraźniejszości i w czynnym działaniu w celu poprawienia yutra.
  • Odpowiedz