Wpis z mikrobloga

Hej, w lipcu planuje lecieć na urlop za granicę z kumplem na tydzień, szczególnie interesuje mnie Rzym, sęk w tym że jestem kompletnie zielony w tym temacie, nigdy nie odpoczywałem za granicą, byłem tylko w celach zarobkowych. Podpowiedzieli byście mirasy na jakiej stronie szukać wycieczek, gdzie taniej, kiedy zacząć szukać, może wy byliście i coś byście polecili ? pozdro
#podroze #wycieczka #urlop #rzym
  • 11
dziękuję wykopki za rady, ale Rzym se odpuszczam bo podobno warto tam tylko na 2 dni jechać, a mi chodzi o tygodniowa wycieczkę, a co powiecie o Barcelonie albo Grecji? też lepiej oddzielnie bilety i hotele czy w tym przypadku lepiej pośrednik ? i czy będzie co tam robić przez tydzień ?
@kudloford: eh no zależy gdzie. Odpuszczasz Rzym, ale Włochy są duże i już taka Sycylia to tydzień to za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Hiszpanii i Grecji też może wiać #!$%@? - wszystko zależy do tego jakie miasto/region wybierzesz.

No i sam Rzym, hmm nie dość, że tam 2 dni to będziesz latał z jęzorem, możesz też skorzystać z dobrego połączenia pociągów chociażby nad morze to