Wpis z mikrobloga

Masa ludzi nie popiera tych proekologicznych głupot, więc nie rozumeim skąd twoje zdziwienie na reakcję negatywną ludzi w internecie.


@LibertadParaTodos: ta ludzie, prędzej pisowskie boty

A tak swoją drogą, to nie rozumiem o co ten cały #!$%@? skoro uważasz, że tylko prawactwo tak bardzo rozgrzał ten temat, a skoro prawaki i tak nie zagłosują na KO, to skąd ten ból
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: ale co ty mi tutaj o pisowskich kłamstwach - sądzisz, że ludzie którzy krytykują te proekologiczne bzdury nie poznali się jeszcze na pisie i ich #!$%@? polityce? Chyba z kimś mnie pomyliłeś kolego. Nie podoba mi się pis, ale tak samo nie oddam głosu na Ko czy innego Hołownie. Nie pójdę na wybory lub ostatecznie postawię krzyżyk na Konfederatów,bo wizja polityki gospodarczej Mentzena najbardziej do mnie przemawia, a wszelkie
  • Odpowiedz
ale co ty mi tutaj o pisowskich kłamstwach - sądzisz, że ludzie którzy krytykują te proekologiczne bzdury nie poznali się jeszcze na pisie i ich #!$%@? polityce?


@LibertadParaTodos: uważam że nie wszyscy ale jest dużo takich "uśpionych" pisowców którzy nad urną zapomną o 20% inflacji i obajtku ale będą pamiętać że przez pół roku wszystkie telewizje w kółko trąbiły że PO i trzaskowski zabroni jeść mięsa

Chyba z kimś mnie
  • Odpowiedz
Konfa też podjeła ten temat, i o dziwno gadają o tym to samo co pisowskie szuje


@Zaqwsxe: konfa po prostu odzwierciedla sposób myślenia krytykujących te utopijne cele. Przypomniij sobie szopkę covidową, tylko Konfiarze mieli na tyle rozumu i odwagi aby wesprzeć ludzi zdroworozsądkowych, sprzeciwiających się przymusowi szczepień oraz absurdalnym ze wszechmiar restrykcjom. Ja tego covidowego cyrku nie zapomnę ani pisiorom ani opozycji i lewakom którzy wręcz nalegali na zamordyzm, dzięki
  • Odpowiedz
konfa po prostu odzwierciedla sposób myślenia krytykujących te utopijne cele.


@LibertadParaTodos: no ale jak to partia która się chwali najinteligentniejszym elektoratem w Polsce, który to elektorat ma najwyższe IQ spośród elektoratów wszystkich partii gada to samo co zmanipulowane stare baby? XD gdzie ta wasza inteligencja że dajecie się nabierać na propagandę PiSu (uwaga: nie mówię konkretnie o tobie ale o jakis 90% wyznawców Konfy)

Konfiarze mieli na tyle rozumu i odwagi aby wesprzeć ludzi zdroworozsądkowych, sprzeciwiających się przymusowi szczepień oraz absurdalnym ze wszechmiar restrykcjom. Ja tego covidowego cyrku nie zapomnę ani pisiorom ani opozycji i lewakom którzy wręcz nalegali na zamordyzm, dzięki takim poczynaniom największych ugrupowań, Konfa ma i będzie miała stabilne poparcie wśród ludzi ceniących sobie swobodę
  • Odpowiedz