Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się grać w gry ... w Tibie, Wiedźmina , Elden ringa, Hogwart Legacy, WoWa, LoLa... włączam, takie gierkę i za chwilę wyłączam... imprezowiczem nie jestem, z nikim się nie spotykam...to co mi pozostaje robić? Odpowiedz jest prosta: shitpostować od 4 rano licząc że ktoś odpisze ehhh
Dopisze mikro do mojej długiej listy uzależnień...
#przegryw ale z tą atencją to jest tak fifty/fifty bo nigdy mi nie zależało żeby robić quality content żeby zgarnąć jak najwięcej plusów i komentarzy. Ja robię jak pan Wiesiu z blok ekipy ...na odpier*ol... zresztą ja tak wszystko robię od dawna ehhh ... bo to jest tak że jak nie da się zrobić czegoś najlepiej...to robię najgorzej , byleby tylko być "naj" xd głupie ale prawdziwe...najgorsze co może być to być przeciętnym
#przegryw
edit: np. jak nie mogę być programista15k to zadowole się najniższym wynagrodzeniem... bez kitu ja w ten sposób myślę
  • 14
@baton967: przeszedłem w swoim 30 letnim życiu jakieś 500 gier, mam nawet całą listę ( ͡° ͜ʖ ͡°) posiadając na pokładzie rtx 3080 niedawno stwierdziłem, że tak właściwie interesuje mnie może 5 premier rocznie, reszta to takie zapychacze. Wszystko na jedno kopyto, tylko kilka premier się wyróżnia zawsze Dlatego postanowiłem wrócić do tytułów które przeszedłem, a które sprawiły mi największą frajdę. Już nie mogę się doczekać jak
mam to samo, nawet w głupie Simsy nie mogę się wciągnąć żeby grać a kiedyś grałam dużo bo sobie dorobiłam do nich własną fabułę o sektach itp xDD. nie wspominając o innych grach, tym bardziej że po dłuższej przerwie idzie mi #!$%@? więc się zniechęcam i wychodzę. Ale myślę czy sobie nie spróbować jeszcze raz Skyrima czy właśnie moje Depth ukochane w które grałam kiedyś obsesyjnie.
mogę Cię poklepać po pleckach jeśli