Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: jeśli oglądałeś Gran Torino, to wiesz jak to się skończy. Jestem w stanie poświęcić swe życie jak Walt, w obronie benzyny i mięsa. Jeśli zabiorę kilku lewaków ze sobą ;) cóż i tak będę już stary
  • Odpowiedz
@antywojo: ziomie odstaw dragi. Walt się poświęcił dla niego nie tylko dlatego ze zaczął pić piwo i pracować na budowie. Przecież ten film ma wiele wątków i wymiarów. Kwestia relacji Walta z kościołem i księdzem, próba pogodzenia się z zyciem po śmierci żony, to w którą stronę zmierza ten świat, ze mimo ze typ chciał prowadzić spokojnie zycie (mówie o azjacie) to mu wchodzili w drogę z tego gangu. No i
  • Odpowiedz
  • 5
@antywojo Tak sobie właśnie uzmysłowiłam czemu tak bronicie mięsa. Jedyne ciało, które możecie polizać i powąchać to ciało świni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@haabero: obejrzyj synecdoche jak lubisz analizować, życia Ci nie wystarczy :D

Chociaż jak jesteś po filmówce to jest tytaniczna szansa, że już to widziałeś. Jeśli jednak nie to obowiązkowo nadrób!
  • Odpowiedz
Jestem w stanie poświęcić swe życie jak Walt, w obronie benzyny i mięsa


@antywojo: to jest jedno z najsmutniejszych a zarazem jedno z najbardziej niedorzecznych stwierdzeń, jakie czytalemyna tym portalu. Taki mind fuck.
  • Odpowiedz