Wpis z mikrobloga

@Tulej_Tulejka: no gra mi sie podoba nawet ale no kurde nie wiem - nie ma dziennika zadan, nie widac jakby byla jakas fabuła, chlop co byl zaczarowany w krzaka mowi cos o jaskini nad brzegiem ale na mapie nie ma brzegu zadnego. Co mam jezdzic i szukac? Powinny byc zadania glowne i poboczne
@Itslilianka: twoim pierwszym zadaniem jest zdobycie run, żeby rozwinąć postać i przedzierać się dalej. Wyobraź sobie, że jesteś w koszmarnym śnie, z którego nie możesz się obudzić, bo nawet jak giniesz to odradzasz się na nowo. Fabuła rozkręci się w eksploracji.
  • 0
@DobryMaron na pewno? zabiłem tego trolla na plaży, jakiegoś straznika na moście na który wlatuje się trąba powietrzna, kilku żołnierzy i miałem zero run ( ͡° ʖ̯ ͡°) to ta liczba co jest w rogu po naciśnięciu ESC? dopiero jak sprzedałem jakieś fanty to mam 200( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Itslilianka: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to wiesz, że runy tracisz w momencie śmierci? I możesz je wszystkie odebrać, tam gdzie zginąłeś, ale jeśli przedtem ponownie zginiesz to runy przepadną. Dlatego należy ostrożnie zbierać je, rozwinąć postać i znów zbierać.
  • 0
@Tulej_Tulejka i jeszcze jedno. jak np zabije kogoś i nie chce mi się gracz i wyłączę grę przez menu to mi się zapisze i następnym razem rozpocz e w miejscu laski? czy muszę tam wrócić przed wyjściem by zapisać?